Середа, Січ 26, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Довгострокова оренда житла: що потрібно знати

Субота, 14 березня 2020 року

У чому специфіка довгострокової оренди житла?

Необхідність довгострокової оренди житла може виникнути у кожної людини. Пошуки потрібної квартири часто пов'язані з деякими труднощами і можуть зайняти досить багато часу. На щастя, сьогодні існують спеціальні інтернет-портали, на яких можна без зусиль знайти житло і для короткострокової, і для довгострокової оренди, і навіть для купівлі житла. Наприклад, ті люди, які планують влаштуватися в Одесі, можуть скористатися порталом ГАРНА https://garna.net/, оренда квартир з його допомогою стає максимально простою і швидкою.

оренда житла

Якщо ви плануєте знімати квартиру довше одного року, то це і буде довгострокова оренда. В цьому випадку вам потрібно обов'язково укладати договір з власником житла. У такому договорі повинні бути відображені всі нюанси угоди між орендарем і власником нерухомості, а підготовлений документ вимагає обов'язкової реєстрації.

оренда житла

Власнику квартири і орендарю найкраще налаштувати між собою довірчі відносини, щоб в разі виникнення будь-яких проблем спокійно вирішити їх. Обидві сторони повинні враховувати те, що їм доведеться співпрацювати протягом тривалого часу, і така співпраця не повинна бути обтяжливою.

квартира

оренда житла

Здача житла в оренду як прибутковий бізнес

Здача квартири може приносити своєму власникові непоганий пасивний дохід, і такий дохід точно буде регулярним. Адже попит на хороші квартири завжди буде дуже високим, так що порядному орендодавцю навряд чи доведеться довго шукати чергового мешканця. Власнику нерухомості потрібно розуміти, що бізнес завжди повинен залишатися бізнесом, а тому вкрай небажано здавати квартиру родичам, товаришам або друзям. Близькі дружні відносини між орендодавцем та наймачем можуть негативно позначитися на успіху бізнесу. Через це більшість власників квартир вважають за краще здавати їх виключно чужим людям.

Перед здачею житла вам потрібно обов'язково отримати консультацію у юриста і постаратися передбачити можливі труднощі в ділових відносинах з наймача. Особливо важлива така підготовка в тому випадку, якщо ви будете тривалий час відсутні в країні і не зможете час від часу зустрічатися з наймачем і контролювати стан квартири. Тому при складанні договору потрібно бути дуже уважним і не пропускати жодної дрібниці. Орендодавцю також буде потрібно мати певний запас коштів, щоб у разі потреби швидко провести ремонт в квартирі після виселення наймача.

***

Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...