Понеділок, Кві 6, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як вибрати принтер для кольорового друку

П'ятниця, 6 березня 2020 року

Перед придбанням такого пристрою, як принтер, варто розібратися в технічних деталях і дізнатися про його можливості. Щоб не загубитися в різноманітті моделей, слід відповісти на кілька важливих питань: для яких цілей знадобився прилад, що саме буде друкуватися, який буде обсяг друку, яка вартість вас влаштує.

принтер

Важливі принципи при виборі принтера

Найзручнішими вважаються лазерний та струменевий способи нанесення зображення. Щоб кольоровий друк був виконаний акуратно та ідеально, можна звернутися до спеціалізованого копіцентру. Вибирати ж принтер для власних цілей потрібно з урахуванням наступних моментів.

кольоровий друк

Ціна

Вибирати пристрій, орієнтуючись тільки на його вартість, — велика помилка. Потрібно прорахувати також майбутні витрати на комплектуючі та частоту їх заміни. Наприклад, вартість лазерного принтера дещо вища, ніж струменевого. Однак стандартний елемент струминного принтера розрахований максимум на 120 аркушів або 60 фотознімків, тоді як лазерний має близько 1,5 тисячі аркушів тексту або 1,2 тисячі аркушів кольорового друку. Але є альтернатива — це система безперебійної подачі чорнил, саме такі багатофункціональні принтери за вигідною ціною пропонує компанія INKSYSTEM. На сайті https://www.inksystem.biz/all-in-one-ciss/ ви зможете обрати саме ту модель, яка найкраще підійде саме вам, а якщо є сумніви чи питання, то консультанти компанії допоможуть.

функціонал принтера

Продуктивність

Лазерний принтер — швидкісний друкувальний пристрій, здатний видавати до 35 сторінок у хвилину. Лазер забезпечує швидке і якісне відтворення зображень і графічних схем. Саме тому такі принтери встановлюють у навчальних закладах, офісах та й для себе багато хто обирають саме їх.

Струменевий принтер, на відміну від лазерного, не може похвалитися такими характеристиками. Він ідеально підходить для домашнього користування. На ньому зручно друкувати фотознімки, реферати для школи.

кольоровий принтер

Друк

Якщо головне завдання — це кольоровий друк знімків або інших зображень, то краще зробити вибір на користь струменевої моделі. Це дозволить домогтися глибини кольору і плавного переходу фарб в кожному графічному об'єкті. Головною сферою застосування лазерних принтерів є звичайна роздруківка документації, хоча видавати кольорові зображення вони теж здатні.

кольровий друк

Кольоровий принтер

Плюси і мінуси лазерного і струменевого принтерів

Плюси лазерного пристрою:

  • Велика швидкість і низька собівартість друку.
  • Не має потреби у високоякісному папері при роботі.
  • Плановий технічний огляд — через кожні 30 тис. сторінок.

Мінуси — висока вартість пристрою; кольоровий друк обходиться дорожче і поступається в якості.

Плюси струминного:

  • Компактність і зручність розміщення.
  • Висока якість кольорового друку.
  • Доступна вартість.
  • Простота заміни картриджів.

Мінуси — необхідність частого поповнення ємностей з чорнилом. Не терпить перерв у роботі — тривалий відпочинок приведе до висихання чорнил.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...