Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як обрати якісну і практичну кухню

П'ятниця, 6 березня 2020 року

Перед тим, як розпочати вибирати кухонний гарнітур, визначиться, в якому магазині ви будете купувати меблі. Якщо ви хочете знайти недорогу, але в той же час якісну кухню, то відвідайте сайт corf-mebel.ua, адже саме тут ви зможете замовити кухню своєї мрії за власним проектом. Кухні та інші меблі ви отримаєте саме від виробника, тому ціна буде нижчою, а якість високою. CORF-MEBEL — це більше 10 років досвіду виробництва меблів, де головна мета: якість, екологічність і доступність широкому споживачу.

кухня
Кухонний гарнітур

Кухонний гарнітур і розміри приміщення

Перед покупкою меблів виміряйте площу і висоту приміщення кухні, після чого намалюйте план розміщення елементів гарнітура. В ідеалі меблі після установки не повинні займати більше 20% площі приміщення, так що у власників крихітних кухонь можуть виникнути певні труднощі у виборі гарнітура.

Кухонний гарнітур

Якщо кухня невелика, то намагайтеся по максимуму використовувати площу її стін. Тобто виберіть той гарнітур, в якому є багато навісних шафок. У них ви зможете зберігати все необхідне кухонне начиння і невелику техніку (типу блендера або м'ясорубки). Якщо є можливість, то приберіть підлогові шафки і замініть їх настінними — так ви заощадите більше місця в приміщенні.

дсп колір

Матеріали

Хороший вибір — це кухонні меблі, виготовлені з МДФ або ламінованого ДСП. Гарнітури з таких матеріалів коштують порівняно недорого, проте мають хорошу якість, вони красиві і довговічні. Що стосується стільниці, то краще вибрати виріб зі штучного каменю. Це міцний матеріал, який не вбирає вологу й сторонні запахи, безпечний для здоров'я і простий у догляді. У разі пошкодження стільницю зі штучного каменю можна відновити.

кухона фурнітура

Фурнітура та наповнення

Для невеликого приміщення вибирайте кухонні меблі з невеликими ручками, не сильно виступаючими над фасадом. Перевірте якість кріплення фурнітури і то, наскільки плавно і безшумно працюють петлі при закриванні і відкриванні шафок.

Наповнення кухонних меблів має бути таким, щоб у них вмістилося максимум речей і їх було зручно діставати. Наприклад, дуже добре, якщо кутові шафки матимуть всередині так звані "каруселі". На них можна зберігати баночки і коробки з продуктами, а обертальна конструкція "каруселі" дозволить легко дістатися до потрібної речі, і не потрібно переставляти, щоб дістатися потрібної.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.