• Які можуть бути ризики при купівлі квартири в новобудові

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 6 березня 2020 року

Купівля квартири в новобудові — це приваблива перспектива для кожної людини. Але, на жаль, не всі забудовники є сумлінними, і випадки обману покупців нерухомості трапляються досить часто. Щоб цього уникнути, краще всього знати найбільш поширені схеми обману і ретельно перевіряти репутацію і особливості роботи конкретного забудовника перед здійсненням покупки. Якщо компанія забудовник може надати усю потрібну документацію і вже має досвід, наприклад, як компанія Парус Сіті, яка пропонує однокімнатні квартири у Львові і надає всю необхідну дозвільну документацію, що повністю підтверджує законність зведення житлових комплексів на земельній ділянці.

Парус Сіті

Недостатня інформованість

Дуже часто покупці квартир трапляються на гачок недобросовісного забудовника просто тому, що не мають потрібної інформацією про різні компанії і не можуть самостійно зробити правильний вибір.

квартира в новобудові

Дозвіл на будівництво

Купуйте квартиру тільки у того забудовника, який має всі необхідні дозволи на ведення будівництва на конкретній ділянці. Сьогодні дуже багато компаній ігнорують отримання таких дозволів, самовільно захоплюючи ділянки і зводячи будинки просто незаконно. Купівля житла в такому будинку може обернутися втратою великих грошей і безліччю інших проблем. Тому перед покупкою обов'язково з'ясуйте, чи є у компанії всі необхідні документи, що підтверджують законність веденого будівництва.

дозвіл

Проблема подвійних продажів

Часто трапляється так, що одна і та ж квартира продається декільком покупцям одночасно. Це може статися, якщо нерухомість продається через агентство, а сам забудовник в цей час також займається її продажем. Також таке трапляється при зведенні будинків двома забудовниками. У цьому випадку покупцеві необхідно звертатися до відділу продажів і вимагати надати йому схему реалізації нерухомості.

будівництво

Рейдерські захоплення

На жаль, вони нерідко трапляються в умовах кризи, і від захоплення не можуть бути застраховані навіть самі великі та відомі компанії. Відповідно, і їх клієнти ризикують втратити свої гроші, вкладені в покупку житлової нерухомості. Один з найбільш надійних способів уникнути такого ризику — це купити квартиру в уже повністю побудованому і зданому будинку, в який вже заселилися перші мешканці. Якщо вам дозволяє бюджет, то для покупки варто вибирати саме таке житло.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Коментарі