Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як швидко та безпечно викликати додому сантехніка

Четвер, 12 березня 2020 року

Якість та функціонування сантехнічного обладнання — запорука безпечного та комфортного проживання й добросусідства у багатоквартирному будинку будь-якого типу. Якщо з ладу виходить певний елемент системи водопостачання та водовідведення, необхідно терміново викликати сантехніка. Замовити швидко послуги сантехніка у Львові будь-якої складності можна в ЖКГ, черговій аварійній службі або приватній компанії.

сантехнічні роботи

Ваші дії під час аварійної ситуації

До приїзду майстра спробуйте мінімізувати можливі наслідки виниклої аварійної ситуації. Насамперед, підставте під потік води будь-яку місткість для проміжного збору води. Потім намагайтеся знизити інтенсивність потоку води, наприклад, обгорнувши місце протікання рушником. Будьте дуже обережні, якщо відбувся порив труб з гарячою водою. Адже, крім аварійної ситуації, на вас можуть чекати й проблеми зі здоров’ям. Завжди майте про запас товсті гумові рукавички. Спробуйте перекрити доступ води до місця пошкодження. Для цього потрібно повернути держак вентиля на початку розводки гарячого та холодного водопостачання в приміщення. Після приїзду майстра одразу з’ясуйте, чи можна одразу усунути проблему. Адже часто сантехніки пропонують тимчасове рішення. А усунення першопричини аварії потребують додаткового візиту. Обговоріть порядок проведення додаткових робіт після того, як майстер закінчить свою роботу.

сантехнік

На що варто звернути увагу, вибираючи приватного сантехніка

Аварійна ситуація з сантехнікою може виникнути будь-коли. Тому потрібно вибрати сантехніка заздалегідь. Нехай у вас напоготові буде візитка майстра, який при першому ж виклику приїде на допомогу. Підійдіть до вибору продумано. Краще за все тримати зв’язок з приватним фахівцем. Це гарантує завжди вчасний приїзд та швидке розв’язання проблеми. Для цього вивчіть загальну картину з сантехнічних послуг, перегляньте портфоліо та відгуки про майстрів, які працюють у вашому місті. Якщо ви розглядаєте кандидатуру сантехніка-одинака, то майте на увазі, що в такому випадку важко отримати необхідні гарантії. І в разі неякісного ремонту обладнання доведеться переробляти все знову. А от співпраця з компанією починається з укладання договору, в якому прописуються усі нюанси виконання робіт. Документ гарантує безпеку як замовнику, так і виконавцю робіт.

сантехнічні роботи

Середні ціни на сантехнічні роботи у Львові

Якщо вам необхідно виконати ремонт сантехніки у Львові, то важливо завчасно дізнатися вартість робіт. Ціна завжди передбачає складність робіт, професійний рівень майстрів, якість матеріалів, які потрібні для налагодження роботи сантехнічних пристроїв. Часто фірми пропонують безкоштовний виклик сантехніка додому, однак доведеться платити мінімальну вартість робіт. У Львові цей показник складає близько 250 гривень. Однак точну вартість кожної послуги краще дізнатися з прайсу обраної вами компанії.