Середа, Сер 12, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Головні причини популярності мікропозик в Україні

Середа, 29 січня 2020 року

Мікрокредитування - це відносно нова практика надання невеликих кредитів. На сьогоднішній день цей вид позики отримав величезну популярність у населення України, яка продовжує рости незважаючи на різні відсотки. Чому і з чим пов'язаний стійкий попит розберемося в статті.

Мікрокредитування

Причини зростання популярності

Основною причиною затребуваності послуги є швидка і максимально спрощена процедура отримання позики. Тимчасові труднощі - типова ситуація для кожної людини. Для більшості українців отримання грошей в одній з МФО є оптимальним вирішенням питання.

Мікрофінансова організація

Легкість отримання

Мікрофінансова організація виручить клієнта в будь-який час дня і ночі. Схвалення заявок відбувається в режимі online, договір з компанією укладається віддалено. Це особливо актуально для українців, значна частина яких проживає в селах і селищах, де відсутні відділення банків. Є можливість оформити позику навіть у тих, хто офіційно вважається безробітним і має погану кредитну історію. Досить заповнити анкету, ввести смс код для акцепту оферти і дочекатися схвалення видачі позики. Потенційний позичальник позбавлений необхідності збирати пакет документів і шукати поручителів, потрібна лише наявність паспорта та ІПН.

Великий попит - на що за статистикою беруть гроші

Онлайн-кредитування дуже спростило життя українських громадян. На тлі зростання цін купівельна спроможність знижується, але базові потреби ніхто не відміняв. Найчастіше позикові кошти беруть для оплати комунальних платежів, на лікування або придбання медикаментів, на побутові потреби і ремонт житла. Також на погашення кредитів за побутову техніку, мобільні телефони та інші споживчі товари.

микро кредит

Конкуренція банкам

У порівнянні з банками, ринок МФО більш динамічний і менш консервативний. Вони легше адаптуються до мінливих потреб клієнта, що дозволяє збільшити продажі. Головна перевага - це мінімальний перелік документів. Банки зазвичай запитують безліч підтверджуючих довідок про доходи. Величина ставки вказується за день, а не за рік, щоб не відлякувати клієнтів. Імовірність схвалення в МФО набагато вища, а гнучка відсоткова ставка може бути підібрана індивідуально.

мікропозика

Недоліки мікропозик

Істотним мінусом мікрокредитування є його висока вартість і розмір процентної ставки, в яку закладені всі ризики кредитора. Хоча багато компаній практикують безпроцентну видачу першої позики новим клієнтам. До недоліків також можна віднести невеликі фінансові суми і нетривалий період запозичення. Дана послуга розрахована на людей, що потребують грошей до зарплати (пенсії). Слід підходити до вибору МФО відповідально. Перш ніж брати позику, треба знайти і вивчити список кредитних організацій. Уважно ознайомитися з процентною ставкою, сумою і надійністю кредитора.

Тенденції та перспективи розвитку ринку

За оцінками аналітиків щомісяця українці беруть близько 30 тис.мікрозаймов. Підвищується рівень лояльності - велика частина компаній схвалює 8 з 10 надісланих клієнтом заявок. Мікрофінансові організації постійно розширюють спектр послуг, які надаються, що дозволяє конкурувати з банками. Вони вдосконалюють способи видачі позики, створюють оптимальні умови для повернення грошей і вводять доступні програми лояльності.

Всі ці факти підтверджують впевнене зростання онлайн-позик в Україні. Головне, зважити всі за і проти. Підрахувати витрати, зважити ризики і зробити правильний вибір!

Comments   

загрузка...