Середа, Тра 12, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Пишуть музику не зважаючи на карантин...

Субота, 16 травня 2020 року

Дуже цікавою композицією поповнилася бібліотека української музики. Цими днями гурт TW BAND опублікував нове музичне відео «Бариста» в колаборації з виконавицею Rita Hory. Пісня, традиційно для гурту, подана в жартівливій манері. Гостра соціальна проблематика висвітлюється з неабиякою долею гумору та сарказму. В пісні розповідається про тяжку долю дівчини-баристи, котра через нещасливе кохання проґавила перспективну кар’єру та опиналася в маленькій кавовій будці…

Автори зачепили в пісні цікаву тему над якою часто полюбляють сперечатися кавомани, а саме, правильність у вимові популярних кавових напоїв. Такі кричущі в народі назви як «експрессо» і «латЕ» в ідейній задумці пісні посідають важливе місце.

У кліпі, окрім сатиричної сюжетної лінії, є прихований соціальний меседж, який акцентує увагу на проблемах екології. Здається, що це натяк на громадську позицію гурту. В Instagram профілі інколи з’являються сторіс з соціальними закликами.

Отже, якщо ви ще не бачили кліпу «Бариста», неодмінно подивіться, хоча б 2 рази! Настрій на день вам забезпечено, кажуть ті, хто вже послухав.

Посилання на кліп:

https://www.youtube.com/watch?v=OwHbx_oDUgE

Доречі, для тих хто ще не знайомий з творчістю TW BAND рекомендуємо неодмінно це зробити, оскільки пісні гурту несуть виключно позитивний характер і наповнюють неймовірною енергетикою.

TW BAND - це український Indie Pop гурт який почав актинвно набирати оберти останнім часом, і вже здивував публіку своєю піснею Аритмія текст якої був написаний на лікарняному ліжку під крапельницею.

Окремі музичні критики проводять стилістичні паралелі у творчості TW BAND та ранніх роботах Потапа і Насті Каменських, хоча на нашу думку стилістика все ж таки відрізняється. Тим не менш фахівці відзначають якісний музичний продакшн і оригінальність у подачі музичного матеріалу.

Окремо хочеться відзначити виконавицю Rita Hory для якої це був дебют. На нашу думку вона чудово передала образ та емоційну складову пісні. Сподіваємося в майбутьному почути нові релізи від молодої співачки.

Одразу після прем'єри пісні гурт анонсував ще одну пісню, яка разом з відео побачить світ вже в червні. Автори зберігають інтригу щодо тематики пісні, проте відомо що трек буде веселий і танцювальний.

Як бачите, карантин не причина сумувати, це просто час який треба перетерпіти. У артистів свій спосіб і як виявляється дуже цікавий.

Comments   

загрузка...