Субота, Гру 4, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Під час COVID-19 розробники придумали, як відкривати двері не торкаючись ручки (ФОТО)

Понеділок, 2 листопада 2020 року

Останнім часом люди особливо переймаються щодо контактної передачі вірусів, яка відбувається і тоді, коли декілька людей торкається одного й того ж предмету. Дверні ручки у квартирах, офісах та громадських установах забруднюються досить швидко, і навіть якщо їх регулярно протирати, на них все одно залишаються мікроби.

Щоб знизити ризик зараження вірусними інфекціями, дизайнери з різних країн створили низку пристосувань, які допомагають відкривати двері, не торкаючись ручок.

Ці нескладні інструменти для безпечного відкриття дверей усувають необхідність контакту пальців або долоні з поверхнею ручки. Після закріплення пристрою залишається лише задіяти лікоть або передпліччя, щоб відкрити двері.

Насадка для ручки-ноб від Adapta

Дизайнери зі студії Adapta в Пуерто-Ріко розробили насадку, яку можна встановити на круглі ручки виду ноб (knob). Потім двері можна відкрити, натиснувши на пристрій за допомогою ліктя або передпліччя.

Насадка зроблена з використанням термохромних пігментів, тому якщо хтось доторкнеться до неї рукою, вона на деякий час змінить свій колір.

Багатофункціональний пристрій від Matteo Zallio

Дизайнер Маттео Залліо створив інструмент «Handy», який можна носити із собою і використовувати для відкриття дверей магазину або автомобіля, а також для інших завдань — натискання кнопок, перенесення пакетів тощо.

«Handy» можна зробити самому за кресленням, яке є у відкритому доступі в інтернеті.

Важіль для дверних ручок від Materialize

Бельгійська компанія Materialize створила важіль, який можна встановити на ручки виду фаль або скоба, щоб відкривати їх за допомогою передпліччя. Пристосування розроблене в різних варіантах (для круглих або плоских ручок).

Схеми для друку пристрою на 3D-принтері можна безкоштовно завантажити на сайті компанії.

Накладка для дверних ручок від FSB

Німецький виробник FSB розробив пристрій «Forearm shield», який встановлюється на більшість дверних ручок. Закріпивши цей щит на ручці, двері можна відкрити за допомогою ліктя або передпліччя.

Пристрій від Ivo Tedbury і Freddie Hong

Архітектори з Лондона Іво Тедбері і Фредді Хун створили г-подібний пристрій, який кріпиться до ручок дверей за допомогою кабельної стяжки. Він дозволяє відкривати двері згином ліктя, не торкаючись безпосередньо ручки.

Дизайнери також виклали у відкритий доступ файл із кресленням для 3D-друку.

Читайте далі:

Аквалангісти PADI роблять противірусні маски з океанського пластику (ФОТО)

Як наліпки на двері допомагають людям із деменцією в Нідерландах

Створено найбезпечніший кухонний посуд для слабозорих — Folks

Comments   

загрузка...