Субота, Жов 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Аквалангісти PADI роблять противірусні маски з океанського пластику (ФОТО)

Четвер, 14 травня 2020 року

PADI (Професійна асоціація інструкторів з підводного плавання) — одна з найбільших у світі організацій, що займаються навчанням нирців з аквалангом. Вона також проводить екскурсії для дайверів і пропонує їм відповідне спорядження, одяг і аксесуари.

Ще один напрямок діяльності цієї компанії, екологічний, містить співпрацю з некомерційною організацією Project AWARE, яка займається захистом океанів.

У 2020 році PADI представила нову колекцію медичних масок для обличчя. Тканина для масок зроблена з переробленого пластику, її прикрашають яскраві принти із зображеннями на морську тематику.

У колекції є декілька дизайнів з малюнком морських мешканців: скатів манта, а також китових і великих білих акул. Є й дитяча маска з орнаментом морських хвиль, яка підійде дитині віком від 4 до 10 років.

Маски оснащені кишенею для фільтра і поставляються з п'ятьма змінними вугільними фільтрами, кожен з яких можна використовувати протягом приблизно 8 годин. Маски подвійні, багаторазові і придатні до прання за високої температури.

За словами творців колекції, їм хотілося відкрити дайверам спосіб придбати потрібну річ і одночасно зробити щось хороше для океану:

«Ми бажаємо дати дайверам можливість зробити внесок у вирішення проблеми, якою переймаються ті, хто любить океан, — проблеми забруднення пластиком».

Кожен виріб коштує $20,40. Як повідомляють представники компанії, вони абсолютно не отримують прибутку від продажу цієї продукції, адже вартість маски — це і є сума, витрачена на її виготовлення.

Завдяки попиту на маски, під час виготовлення вже було перероблено і використано 575 кг зібраного в океані пластику.

Пов'язаний з пандемією карантин по-різному вплинув на стан навколишнього середовища.

З одного боку, через зниження активності людини в деяких куточках планети очистилися повітря і вода. З іншого — надзвичайний ріст використання засобів індивідуального захисту викликав різкий стрибок у забрудненні, оскільки рукавички, маски і упаковка часто викидаються в неналежних місцях і не утилізуються.

Читайте далі:

Шведська принцеса Софія стала волонтером у лікарні Стокгольма

Алоха! Океанський пластик прикрасив гавайські сорочки

Нелегка романтика — робота на воді. Небезпеки Сіднейської бухти

Comments   

загрузка...