• Алоха! Океанський пластик прикрасив гавайські сорочки

  • Середа, 9 жовтня 2019 року

На перший погляд цю гавайську сорочку прикрашає принт зі звичайними для подібного стилю зображеннями «раю на землі»: хвилями і морськими мешканцями. Однак, якщо придивитися, все виявляється дещо інакшим.

Літаючі риби «перетворюються» на зубні щітки, які плавають серед банок, у яких застрягли краби, одноразового столового приладдя та іншого пластикового сміття.

Приурочений до Всесвітнього дня океанів проект під назвою «The Paradise? Shirt» (англ. «paradise» — «рай») було здійснено у 2018 році некомерційною організацією Parley for the Oceans разом із пивним брендом Corona.

Над малюнками працював художник і дизайнер Адольфо Корреа (Adolfo Correa) родом із Чилі, який проживає зараз в Іспанії. Адольфо створив вручну декілька начерків, а фінальний варіант було намальовано в електронному вигляді на планшеті. Художник надихався японськими гравюрами і фотографіями океанічних риб.

Модель розроблено в трьох кольорах: синій, колір морської хвилі й білий. Тканина сорочки виготовлена ​​із застосуванням пластику, зібраного працівниками організації Parley for the Oceans в океані, на островах і узбережжях.

Феліпе Амбра, віце-президент Corona, говорить про те, що малюнок на сорочці є свого роду алегорією на проблему забруднення пляжів. Хоча здалеку побачити масштаби забруднення важко, насправді воно величезне і проявляється всюди. Феліпе також додає, що, як представник бренду, який практично є синонімом пляжного відпочинку, він знає про проблему не з чуток.

«У нашій рекламі рай зазвичай показано таким, яким він і повинен бути — недоторканим і прекрасним, але в наш час усе важче знайти не забруднений пластиком пляж, — говорить Феліпе Амбра. Тому нам потрібно захистити пляжі, якщо ми бажаємо продовжувати насолоджуватися ними».

У рамках проекту, присвяченого Всесвітньому дню океанів, Corona також замовила компанії W+K Amsterdam рекламні щити із серії «This Is Living» («Ось воно, життя»), на яких зображені завалені сміттям пляжі, на противагу традиційній рекламі із зображенням ідилічних «райських куточків» планети.

Читайте далі:

Русалка-еколог Ханна Фрейзер плаває з акулами й китами

Куди здати відходи в різних містах України (карта від «Великої Епохи»)

Унікальні плетені сумки з упаковок для соусів — бренд Mother Erth

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...