Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Найкращі природні антибіотики, які захистять від 90% хвороб

Субота, 5 грудня 2020 року

Фото: Veganamente Rakel S. I./pixabay.com/Pixabay License

Замість того щоб чекати, поки ви захворієте або дізнаєтеся справжню ціну антибіотикам, ви можете налагодити свій захист. Ці продукти і трави не втратили здатності боротися з бактеріями протягом століть.

Ці природні антибіотики працювали тисячоліттями і будуть ефективні в далекому майбутньому.

Часник

Сирий часник містить аліцин, який володіє властивостями, аналогічними властивостям пеніциліну.

Це суперпродукт із сімейства цибулиних має антибактеріальні, протизапальні, противірусні, антипаразитарні, протигрибкові та антиоксидантні властивості.

Протягом більш як семи тисячоліть, він використовувався внутрішньо або зовні тіла для лікування різних захворювань. Часник є не тільки потужним антимікробним засобом, але і містить безліч вітамінів, поживних речовин і мінералів.

Мед

Стародавні римляни використовували мед на полі бою для лікування ран та заражень. Цивілізації у всьому світі як і раніше вважають мед одним із найкращих протимікробних препаратів, протизапальних та антисептичних засобів, відомих людині.

мед

Фермент, виявлений в меді, викликає утворення перекису водню. Цей процес допомагає організму боротися з інфекцією і перешкоджає росту бактерій. Мед виводить токсини і допомагає печінці працювати більш ефективно.

Мед із корицею може стимулювати імунну систему і посилити активність лейкоцитів. Сирий натуральний мед є найкращим варіантом, адже більшість методів пастеризації знижує антиоксидантні властивості.

Капуста

Капуста містить сполуки сірки, які ефективно протистоять раку. Все сімейство хрестоцвітих (брюссельська, цвітна капуста, броколі) містить сполуки сірки і вітамін С. Порція капусти забезпечує 75% від потреби вітаміну С.

Цей натуральний антибактеріальний засіб можна отримати, якщо зробити капустяний сік або змішати капусту з медом.

Екстракт насіння грейпфрута

Журнал «Альтернативної та комплементарної медицини» опублікував дослідження, яке довело, що екстракт насіння грейпфрута ефективний проти більше 800 форм вірусів і бактерій і більше ста штамів грибів і багатьох паразитів.

Високий вміст антиоксидантів підсилює імунітет і допомагає у травленні, покращуючи флору кишківника.

Кокосове масло

До переваг кокосового масла можна віднести протигрибкові і протимікробні властивості, а також запас антиоксидантів, який ніде більше не зустрічається.

Використовуйте кокосове масло, щоб посилити імунітет, збалансувати гормони щитовидної залози, рівень холестерину і рівень цукру в крові.

Ехінацея

Ехінацея добре переноситься і стимулює імунну систему, сприяючи підвищенню активності клітин крові. Ехінацея використовувалася впродовж століть в медицині індіанців для лікування різних хвороб.

На відміну від часнику, це антибактеріальний, протигрибковий і противірусний засіб зазвичай використовується при перших ознаках хвороби. Його необхідно приймати протягом не більш 10 днів.

Колоїдне срібло

Колоїдне срібло являє собою суміш частинок срібла в рідині. Колоїдне срібло має довгу історію використання. Цей засіб є тимчасовим, оскільки занадто багато срібла може виявитися токсичним.

Тим не менш, колоїдне срібло відключає фермент, який одноклітинні бактерії використовують для розмноження. Позбавлені кисню, бактерії і віруси гинуть.

Трави

Багато лікарських рослинних засобів працюють сьогодні, як і сотні років тому. Ефірні масла, створені з цих трав, можна придбати в аптеках, і вони використовуються донині. Країни Середземномор'я є домом для деяких з них і зокрема для орегано.

Куркума

Масло орегано має протимікробну, антибактеріальну, антипаразитарну, антивірусну і антигрибкову дію. Воно може використовуватися внутрішньо або зовні для лікування ран, захворювань дихальних шляхів, розладів травлення і навіть застуди.

Запашний перець, чебрець, кориця, базилік, розмарин, куркума, перець чилі, гвоздика, імбир, аніс, гірчиця і кріп – ось неповний список трав, які можуть надавати згубну дію на мікроорганізми.

Джерело: Epoch Times

Comments   

загрузка...