Субота, Жов 23, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Лазерна епіляція: про що потрібно знати

Понеділок, 6 квітня 2020 року

Записатися на лазерну епіляцію сьогодні може кожна українка, адже у містах працює безліч салонів і приватних косметологічних кабінетів, в яких ця послуга є однією з найбільш затребуваних. Але існує 3D лазерна епіляція (zib.com.ua), за допомогою якої видалення небажаного волосся на тілі більш ефективне та безпечніше. Саме таку послугу надає мережа студій EpiLaser.

3D лазерна епіляція

Суть процедури

Видалення рослинності на тілі лазером стає можливим завдяки меланіну − пігменту, який знаходиться у волосині і волосяних цибулинах. Він може поглинати світлові хвилі лазера. Водночас волосся і цибулина сильно нагріваються, що призводить до їх пошкодження. Деяке волосся випадає відразу ж під час процедури, а решта − протягом одного-двох тижнів.

процедура 3D лазерної епіляції

Болюча така епіляція?

Оскільки шкіра під дією лазера нагрівається, то жінка під час епіляції може відчувати легке печіння і певний дискомфорт, який тим не менше цілком терпимий. Тим жінкам, які хоч раз позбувалися волосся воском або методом шугарінга, лазерна епіляція навряд чи здасться дуже болючою.

Хворобливість процедури залежить не тільки від того, високий або низький больовий поріг має жінка, але і від конструкції приладу для лазерної епіляції. Так, у багатьох сучасних моделях є охолоджувачі, завдяки яким процедура видалення волосся стає куди менш неприємною. Також косметологи використовують спеціальний крем для знеболювання, який наноситься на шкіру перед сеансом.

3D лазерна епіляція

Скільки сеансів потрібно пройти

Кількість сеансів епіляції, необхідна для повного позбавлення від волосків, залежить від індивідуальних особливостей жіночої шкіри, кількості волосся на ній, швидкості їх росту. Потрібно пам'ятати, що лазер руйнує тільки те волосся і цибулини, які в даний момент знаходяться в стадії росту. Крім них, у шкіри є неактивні фолікули, волоски з яких з'являться пізніше. Щоб позбутися від них, потрібно кілька повторних процедур. В середньому для повного видалення волосся може знадобитися від 2 до 6 сеансів.

Колір волосся та ефективність лазера

Якщо жінка має світлу шкіру та волосся насиченого темного кольору, то процедура лазерної епіляції для неї буде досить ефективною. А ось власницям смаглявої шкіри і світлого волосся краще вибрати інший метод епіляції, оскільки лазер через нестачу меланіну в світлих волосках буде працювати погано. Однак саме для таких жінок підійде 3D лазерна епіляція. Вона ефективна для волосся з низьким вмістом меланіну — рудих, світлих і навіть сивих, — завдяки неодимовому компоненту.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...