Субота, Гру 4, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Особливості промислового клінінгу

Субота, 11 квітня 2020 року

Промисловим клінінгом називають професійне прибирання у виробничих приміщеннях. На багатьох сучасних підприємствах постійно ведеться робота по вдосконаленню культури виробництва, тому якісному прибиранню приділяється величезна увага. Не у кожної компанії є можливість підтримувати чистоту в приміщеннях силами власного персоналу, і саме в таких випадках виручкою будуть послуги промислового клінінгу.

Промисловий клінінг

Трохи про промисловий клінінг в Україні

Ще порівняно нещодавно послуги професійного клінінгу здавалися українцям дивиною. Але сьогодні в країні працює багато компаній, що спеціалізуються на таких послугах, зокрема і для промислових підприємств. Одна з них − компанія Клінінг Партнер https://cleaningpartner.ua/uk/. Вона пропонує своїм клієнтам професійне прибирання будь-яких виробничих приміщень з використанням високоефективного обладнання та витратних матеріалів. Клінінгові послуги від Клінінг Партнер − це швидке виконання замовлень, ідеальна чистота в приміщеннях, дезінфекція та забезпечення сприятливих умов для роботи співробітників компаній-клієнтів.

Промисловий клінінг

Які роботи включає в себе промисловий клінінг

Під час роботи на об'єкті фахівці клінінгової компанії проводять прибирання не тільки у виробничих приміщеннях, але і в кімнатах для відпочинку членів персоналу, їдальнях і душових, цехах, складах тощо, тобто це комплексне прибирання, під час якого використовується цілий ряд професійних миючих засобів. Залежно від типів забруднень фахівці підбирають ті з них, які краще інших підходять для конкретної роботи.

Промисловий клінінг

Також промисловий клінінг передбачає чистку обладнання, яке використовується на підприємстві. Це всіляка побутова техніка, холодильне обладнання, конвеєри, верстати тощо. Така робота вимагає акуратності, знання особливостей конструкцій різної техніки та обережності.

Клієнт клінінгової компанії може замовити й дезінфекцію поверхонь і устаткування, що особливо важливо на підприємствах, які займаються виробництвом харчової продукції. Є й додаткові послуги − наприклад, шліфування підлогових покриттів, миття скляних поверхонь, прибирання резервуарів. Перелік послуг залежить головним чином від того, якою діяльністю займається підприємство і наскільки високі вимоги до чистоти в приміщеннях. Вартість послуг промислового клінінгу також розраховується індивідуально в залежності від складності, обсягу робіт та інших факторів.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...