Середа, Гру 1, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Зона відчуження сьогодні: екскурсія в минуле

Четвер, 9 квітня 2020 року

Після сумнозвісної аварії на атомній електростанції в Чорнобилі зона відчуження стала користуватися увагою з боку багатьох туристів і тих, хто хоче своїми очима поглянути на наслідки катастрофи. Екскурсії в зону популярні і сьогодні, а їх організацією займається Інтернет-проект «Цікавий Київ» (сайт https://www.interesniy.kiev.ua/excursion/chernobyl/). До туру входить поїздка з Києва до Чорнобилю, АЕС, відвідування річкового порту, огляд Іллінської церкви, зупинка у могили чорнобильського дитсадку.

Чорнобиль

Екскурсії в зону відчуження

Для початку потрібно сказати, що нелегальні екскурсії до зони відчуження заборонені і можуть бути дуже небезпечними для здоров'я і життя шукачів пригод. І якщо ви вирішили відправитися подивитися на місце, де в минулому столітті сталася техногенна катастрофа світового масштабу, то вам потрібно звернутися саме до проекту "Цікавий Київ", який спеціалізуються на організації екскурсій в зону відчуження.

Екскурсії в чорнобль

Екскурсії в Чорнобиль

У числі переваг екскурсій потрібно назвати такі:

  • кожна екскурсія супроводжується гідом, який цікаво розповість;
  • під час відвідування зони суворо дотримуються норми радіаційної безпеки;
  • можливість замовлення як груповий, так і індивідуальної екскурсії;
  • працюють тільки досвідчені фахівці, які володіють ґрунтовними знаннями про катастрофу і її наслідки.

Під час кожної екскурсії ви дізнаєтеся безліч цікавих фактів про радіацію, її вплив на людей, тварин і рослини, про життя в зоні відчуження після аварії, про правила поведінки в місцевостях з підвищеним рівнем радіації і про багато іншого. Поїздка в Чорнобиль і Прип'ять стане для вас не тільки захоплюючою пригодою, але і безцінним досвідом.

Поїздка в Чорнобиль

Яку екскурсію вибрати?

Найбільш допитливим туристам варто вибрати індивідуальну екскурсію, адже тоді увага гіда буде сконцентрована тільки на одній людині.

Комфортабельний транспорт, страховка, максимально допустимий час перебування в зоні, досвідчений гід і можливо, добірка кадрів із документальних фільмів про катастрофу, - усе найцікавіше про історію зони відчуження.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...