Середа, Гру 1, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Найголовніші критерії вибору кондиціонера

П'ятниця, 27 березня 2020 року

У багатьох покупців кондиціонерів в інтернет-магазині компанії "CLIMAT BUD" (https://climatbud.com.ua/) деколи виникають певні труднощі при виборі цих пристроїв, адже асортимент магазину неймовірно широкий, і в ньому представлено величезна кількість видів і моделей кліматичної техніки. Тому в цій статті ми спробуємо розібратися в тому, які критерії особливо важливі при виборі кондиціонера для дому.

кондиціонер

Економія і перепади температур

Для того, щоб забезпечити комфортний температурний режим у приміщенні і водночас заощадити, краще всього придбати не звичайний, а інверторний кондиціонер. Після того, як температура повітря досягає певного показника, такий пристрій не відключається, а просто починає працювати не так інтенсивно, підтримуючи задану температуру. За такої умови він споживає менше електроенергії, ніж звичайний кондиціонер, і не так сильно шумить, а мікроклімат через відсутність перепадів температури стає оптимальним для людини. Але коштують інверторні моделі дорожче звичайних. Так що якщо вашою метою є покупка недорогого кондиціонера, то купуйте пристрій класичної конструкції.

температура

Кращі кондиціонери для дому

Найбільш популярною технікою для домашнього використання є спліт-системи і переносні кондиціонери. Серед основних переваг спліт-систем варто згадати невисокий рівень шуму і зручність монтажу. Внутрішній блок, будучи закріпленим на стіні під стелею, не займає багато місця і не створює ніяких незручностей. Тому таку техніку можна сміливо встановлювати в крихітних квартирах.

спліт-система

Переносний кондиціонер складається з одного блоку, а для його установки не потрібно дірявити стіну. Розмістити його можна у будь-якому куточку приміщення. Потрібно лише зробити так, щоб шланг для відводу тепла можна було вивести назовні. Переносні кондиціонери особливо популярні серед тих людей, які не мають власного житла і воліють проживати на зйомних квартирах.

кондиціонер

Якщо ви хочете, щоб використовувати кондиціонер було максимально зручно, то виберіть одну із сучасних моделей, роботою якої можна керувати за допомогою спеціального додатка для смартфона. Завдяки йому ви зможете контролювати роботу кондиціонера на будь-якій відстані. Наприклад, можна всього за пару кліків включити його перед поверненням додому, і до вашого приходу повітря у квартирі вже охолоне до оптимальної температури.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...