Середа, Гру 1, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Історія створення жниварки

Середа, 25 березня 2020 року

Комбайни з їх жниварками — це незамінна техніка для збирання врожаю сільськогосподарських культур, яка дозволяє обробляти величезні площі. Вони використовуються як у великих аграрних фірмах, так і в малих фермерських господарствах.

комбайни

Сучасні моделі комбайнів і жаток відрізняються високою продуктивністю і надійністю. Машинобудівний завод SUNFLOROMASH пропонує жатки власного виробництва, а також сервісне обслуговування 24 години на добу.

З історії зернозбиральних машин

Мало хто знає, що перші зернозбиральні машини люди почали використовувати ще на початку нашої ери. Так, опис машини для збирання врожаю є у давньоримського письменника Плінія старшого — відноситься цей опис до 1 століття нашої ери. Відзначається, що завдяки такому пристрою пара працівників могла виконати роботу, на яку у шести осіб без машини йшло близько 6 днів.

зернозбиральна машина

Стародавні барельєфи, знайдені на території сучасної Бельгії, свідчать про те, що жатки були відомі галлам ще до завоювання їх земель Римською імперією. Ймовірно, за мірками того часу жатки були дуже досконалою технікою, завдяки якій продуктивність людської праці значно збільшувалася.

молотарки

Австралійські колонізатори і нові жатки

Як і багато інших винаходів, жатки для збирання зернових з'явилися через нагальні потреби людини полегшити свою працю. Яскравий тому приклад — жатки, які почали використовувати австралійські колонізатори в 19 столітті. Клімат цього континенту не дозволяв збирати зерно традиційними способами (колосся сильно пересихало), тому землеробам необхідні були пристрої нової конструкції. У 1843 році Джон Рідлі розробив жатку, яка забезпечувала частковий обмолот зібраного зерна. Вона підходила для робіт в сухому австралійському кліматі і набагато полегшувала збирання зернових.

Винахідник молотарки

Винахідником молотарки прийнято вважати американця Сайруса Маккорміка. Він запатентував свій винахід у1834 році. При розробці молотарки він керувався кресленнями, створеними його батьком. Сайрус удосконалив молотарку, і незабаром після отримання патенту налагодив виробництво нової техніки і почав активно її продавати. Молотарки Маккорміка отримали загальне визнання, а сам підприємець сколотив величезний статок на їх виробництві та продажу.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...