П'ятниця, Тра 29, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Ведемо бізнес з легкістю: консалтингові фірми

Понеділок, 23 березня 2020 року

Сьогодні великої популярності набуває співпраця з консалтинговими фірмами. Це компанії, які надають широкий спектр послуг з вузькоспеціалізованих напрямків. Як наприклад: бухгалтерія, юриспруденція, рекрутинг, маркетинг, аудит, інформаційні технології і багато інших. Яка мета?

консалтингова фірма

Не кожна компанія здатна взяти на роботу в штат велику кількість працівників, а більшість з вищеперерахованих напрямків – це необхідність для кожного бізнесу. Тому чудовим виходом із ситуації є співпраця з консалтинговими фірмами (mcg-lv.com).

У перевірених компаніях працюють фахівці вищої категорії і з великими досвідом. Всі вони пропонують різні пакети послуг і беруть за це відповідну оплату. У будь-якому випадку це вигідніше, аніж співпраця зі штатним працівником, якому потрібно платити не лише зарплату, а й інші винагороди: премії, відпускні, лікарняні та інше. А також купувати робоче обладнання та дбати про комфортне робоче місце. Тим паче, що багато напрямків не передбачають щоденної 8-годинної роботи.

Недоліки співпраці з консалтинговими компаніями:

  • Фахівець не зможе виділяти вам багато часу, адже має багато проектів. Потрібно чітко окреслювати завдання і проблематику, щоб не гаяти дорогоцінний час.
  • Багато фахівців беруть дуже велику плату за свої послуги;
  • Кількість фірм-шахраїв стрімко зросла, тому потрібно ретельно обирати фахівців для свого бізнесу.

Щоб не натрапити на недобросовісні консалтингові фірми варто дослухатися до порад знайомих, друзів і напарників. Якщо ніхто не мав подібного досвіду, то відгуки в мережі вам точно допоможуть. Якщо не можете визначитися з ким співпрацювати – влаштуйте невеличку зустріч-співбесіду. Найкраща співпраця складеться з людиною, яка розділяє ваші цінності і має досвід у вашому напрямку роботи. Не забудьте про підписання угоди, яку потрібно завірити у нотаріуса.

Оплата послуг фахівців на аутсорсі

Вартість юридичних, кадрових, ІТ, бухгалтерських послуг залежить від обсягу роботи та досвіду фахівця, який візьме на себе обов’язки.

Більшість фахівців пропонують пакети послуг, які мають конкретну вартість. Вся робота, яка не прописана у пакетах і її ціна – узгоджується особисто. Працівник з великою кількістю робочих кейсів не може дешево оцінювати свою роботу.

Консалтингові фірми, які цінують свою репутацію, співпрацюють лише з висококласними спеціалістами, тому варто бути готовими, що робота буде не дешевою.

Бажаємо успіху!

Comments   

загрузка...