П'ятниця, Тра 29, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Сумка через плече (крос-боді) — функціональний аксесуар на всі випадки життя

Субота, 21 березня 2020 року

Сумка через плече — витончений аксесуар, який вдало підходить як для ділових образів, так і повсякденних.

Сумка через плече

Сумка — зручний аксесуар, за допомогою якого можна брати із собою будь-які речі, тримаючи їх в порядку. Якщо раніше великий попит мали класичні моделі середніх та великих розмірів, а клатчі були суто для особливих подій — зараз в тренді моделі крос-боді. Невеликі, охайні, практичні — лише невелика частина того, чому їх так полюбили сучасні жінки та чоловіки. В inbag shop ви можете обрати якісну сумку на всі випадки життя, яка прослужить довго та буде актуальною декілька сезонів поспіль.

сумка

Чому моделі через плече зараз в тренді?

Під час створення сумок крос-боді дизайнери за основу брали компактність та практичність. Саме ці риси виділяють таку модель серед інших та роблять популярною у сучасних користувачів. Також її обирають завдяки наступним перевагам:

  • універсальності — аксесуар підходить під кожен стиль та не потребує приводу, щоб взяти з собою;
  • функціональності — органайзер може вмістити всі потрібні речі, при цьому у вас залишиться до них зручний доступ;
  • зручності — аксесуар можна носити як через плече, так і в руках чи на одному плечі;
  • безпечності — завдяки невеликому розміру така сумка завжди під рукою;
  • актуальності — такі сумки декілька сезонів знаходяться в тренді та не планують зникати.

Завдяки крос-боді вам не потрібно носити важливі речі в кишенях чи великих сумках. Така сумка підходить на всі випадки життя, є місткою, але ззовні виглядає ніжно, витончено та гарно.

сумка

Як правильно обирати крос-боді?

Сумку через плече можна обирати по тому ж принципу, як й інші моделі. Але варто враховувати декілька рекомендацій, що допоможуть придбати надійний та функціональний аксесуар на всі випадки життя.

сумка

Крос-боді — перш за все компактний аксесуар, який може помістити базові речі: гаманець, ключі, візитницю, смартфон, планшет тощо. Під час вибору особливу увагу приділяйте розміру — він має повністю підходити вами потребам.

Звертайте увагу на якість пошиття вибору та його матеріалі — шви мають бути рівними, підкладка надійно, а фурнітура міцною та довговічною. Для повсякденного використання обирайте однотонні класичні моделі, а для особливих подій можна придбати щось ексклюзивне, лімітоване та яскраве.

Під час вибору сумки через плече дизайн не відіграє великої ролі.

Вище перераховані рекомендації дають можливість обрати ту модель крос-боді, яка задовольнить ваші потреби. Але якщо у вас виникли труднощі чи питання — ви завжди можете звернутися за допомогою до консультанта. Він підбере оптимальну сумку відповідно до ваших потреб та допоможе оформити замовлення.

Comments   

загрузка...