Середа, Гру 1, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чому вигідно купувати готові сайти?

Четвер, 26 березня 2020 року

Купівля сайту може стати дуже вигідною інвестицією і дозволить вам отримувати хороший дохід. Купуючи готовий сайт, ви позбавляєте себе багатьох проблем, пов'язаних із самостійною розробкою і розкручуванням проекту. Якщо він вже достатньо розвинений, то використовувати його для заробітку можна відразу ж після покупки, не допрацьовуючи.

Купівля сайту

Для того, щоб отримати повний спектр послуг зі створення реально працюючого сайту, вам варто звернутися до фахівців з компанії Бітрікс24. Зручний конструктор сайтів допоможе реалізувати навіть дуже складний проект, який ви отримаєте повністю готовим до роботи. Є можливість вибрати із сотні готових блоків додаючи їх на свій сайт: фотогалереї, відео, CRM-форми, розклад і багато іншого.

конструктор

Де можна знайти готовий сайт для покупки?

Якщо ви хочете швидше купити сайт, то для початку пошукайте пропозиції про продаж на популярних форумах вебмайстрів. На них, як правило, є розділи, на яких розробники або власники сайтів виставляють свої лоти. Також існують спеціальні біржі, на яких укладаються різні угоди з сайтами, зокрема там можна знайти сайт і для покупки. Тільки уважно читайте опис проекту перед укладанням угоди, а незрозумілі вам моменти обов'язково уточнюйте у продавця.

сайт

Питання окупованості

Купуючи сайт, ви повинні розуміти, що на його роботу і розвиток вам знадобиться витрачати гроші. Тому постарайтеся заздалегідь оцінити, у скільки вам буде обходитися проект і який прибуток він може приносити. Така оцінка є обов'язковою при купівлі сайту, інакше ви ризикуєте вкласти кошти в проект, який не буде окупатися.

Також ви повинні визначити, скільки часу реально зможете витрачати на роботу з сайтом, його розвиток, як ви будете займатися його монетизацією тощо. Це також дуже важливо для правильної оцінки доцільності покупки готового проекту.

сайт

Безпека угоди

Найбільше ви ризикуєте, якщо купуєте сайт у того продавця, якого знайшли самі, а при угоді немає жодних посередників, які могли б гарантувати її прозорість. Тому краще всього або заручитися допомогою гаранта (природно, йому потрібно буде заплатити за таку послугу), або купувати проект через одну з великих бірж. Такі біржі є посередниками між продавцями і покупцями сайтів, і в цьому випадку ви будете захищені від обману і втрати грошей.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...