Вівторок, Січ 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чому вікна металопластикові – найкраще рішення для оселі

Субота, 28 березня 2020 року

Як при капітальному, так і при косметичному ремонті багато людей зважується замінити старі дерев'яні вікна. Зазвичай їхній вибір припадає на пластикові конструкції. Вікна металопластикові посідають топові позиції серед аналогів у різних сферах: житлових будинках, офісах, торгових об'єктах, більшості побутових приміщень. Причина популярності криється в чудових експлуатаційних властивостях і, напевно, найкращому співвідношенні між якістю та ціною. Розберемо докладніше, чому ж вікна металопластикові в Києві так швидко стали популярними серед покупців.

металопластикові вікна

Енергозбереження

Деревина належить до матеріалів з низькою теплопровідністю, що в теорії може забезпечити якісний захист від холоду. Але у старих віконних рамах є тріщини, щілини, сліди деформації, які є джерелами втрат тепла. Власне тому на практиці герметичні вікна пластикові є кращим варіантом.

металопластикове вікно

Профіль із ПВХ не схильний до тріщин чи інших ушкоджень, тож еталонна герметичність може зберігатися протягом всього терміну його служби. Як наслідок, покупка пластикових вікон забезпечує захист від продування та холодних протягів взимку, а також більш комфортний мікроклімат у приміщенні влітку.

теплоізоляція вікон

Плюс крім теплоізоляції не варто забувати про захист від шуму. В цьому плані багатокамерна конструкція профільної системи (а також використання 2-камерних склопакетів) є додатковою перепоною для вуличних звуків. А це актуально і для спальні, і для дитячої кімнату, і для робочого кабінету.

Простота і зручність в експлуатації

Металопластикові вікна вигідно відрізняються від дерев'яних аналогів з погляду обслуговування та догляду. Згодом рамі з дерева обов'язково знадобиться фарбування або покриття лаком. Плюс структура деревини така, що в мікропорах і щілинах може накопичуватися бруд і пил, який не так легко видаляти. Пластикові віконні конструкції відрізняються ідеально гладкими поверхнями, що спрощує процедуру очищення від забруднень. Досить лише регулярно протирати їх від пилу і хоча б двічі на рік мити мильним розчином. Додаткові заходи, на кшталт обклеювання на зиму та фарбування, їм точно не потрібні.

вікна

Наявність сучасної фурнітури спрощує і процес експлуатації вікна металопластикового. Ці елементи гарантують такі плюси:

  • відкривання/закривання без додаткових фізичних зусиль;
  • розширені можливості, зокрема відкидання стулки, використання режиму мікропровітрювання, блокування від дітей;
  • надійна робота протягом тривалого часу;
  • підвищена протизламна безпека за необхідності.

різновиди металопластикових  вікон

Асортимент і ціни

Важливою перевагою віконних конструкцій з ПВХ є їхнє різноманіття. Покупець має право обрати різні види профілю, склопакетів і фурнітури з урахуванням своїх потреб. Ще один плюс, який мають вікна пластикові – ціни. Вони відповідають експлуатаційним властивостям продукції, і до того ж нижче, ніж в аналогів з дерева і/або алюмінію.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...