Середа, Січ 20, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Можливі ризики при купівлі нерухомості

П'ятниця, 27 березня 2020 року

Купівля нерухомості завжди є дуже серйозним вкладенням грошей, так що покупець повинен максимально убезпечити себе від можливих ризиків у цій справі. Зокрема, при здійсненні покупки дуже важливо заручитися підтримкою хороших юристів, таких як від юридичної компанії “RAV GROUP”, адже нехтування такою підтримкою може зробити покупця легкою здобиччю шахраїв.

купівля нерухомості

Звичайно ж, краще всього купувати житло у порядного забудовника. Але якщо продавець вам не відомий, то при покупці обов'язково варто перестрахуватися. Мало знати, що у продавця квартири є всі необхідні документи — потрібно переконатися, що вони є справжніми.

нерухомість

Однією з ознак підроблених документів є розбіжність наявної в них інформації з дійсним станом квартири. Така невідповідність може також означати, що зміна планування житла була проведена самовільно і без дозволу.

Придбання житла здійснюється в кілька етапів, і за кожним з них повинен уважно спостерігати найнятий покупцем юрист. Тут не варто покладатися на інтуїцію і "чуйність", оскільки багато підводних каменів покупки нерухомості можуть бути відомі тільки фахівцеві.

перевірка квартири

Ретельна перевірка квартири — запорука вдалої покупки

Складніше всього купувати вторинне житло, адже в цьому випадку перевіряти його потрібно особливо ретельно. Без юриста або надійного ріелтора при цьому не обійтися. Спеціаліст повинен перевірити всі надані продавцем документи на предмет їх відповідності вимогам закону. При огляді об'єкта звертайте увагу на якість комунікацій, на стан стін, стель і підлог, розпитайте продавця про особливості проведеного раніше ремонту. Уважність тут не буде зайвою і позбавить вас від не надто приємних відкриттів вже після придбання нерухомості.

Якщо продавець є лише довіреною особою, а не власником квартири, то законність такої довіреності також підлягає перевірці поряд з документами, що підтверджують особу продавця. До відповідної державної організації вам нададуть актуальні дані про продавця, на які можна сміливо покладатися при здійсненні угоди.

Ігнорувати ретельну перевірку квартири і її продавця ні в якому разі не можна. Прискіплива перевірка не тільки позбавить вас від ризику попастися на виверти шахраїв, але і дасть можливість придбати дійсно гарне житло.


Контакти  юридичної компанії "RAV Group" https://ravgroup.kiev.ua/uslugi/upravlenie-zhiloj-nedvizhimostyu.html:
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 11А, офіс 410 (м. Лівобережна), БЦ "Новий

tel:+38 (050) 789 1772

tel:+38 (044) 337 7057

tel:+38 (063) 486 2321

Comments   

загрузка...