П'ятниця, Січ 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Ще одного блогера заарештували за висвітлення ситуації з епідемією у Китаї (ВІДЕО)

Середа, 20 травня 2020 року

Скріншот 张展/youtube.com Шанхайський адвокат з прав людини Чжан Чжань вирушила до Уханя, щоб дізнатися про епідемічну ситуацію та розповісти в соцмережах. Зараз Чжан Чжань знаходиться в слідчому ізоляторі в Шанхаї.

14 травня пропала блогер Чжан Чжань, яка вирушила до закритого Уханя, щоб дізнатися про епідемічну ситуацію та повідомляти про масштаби епідемії через соцмережі.

Незабаром в інтернеті з'явилося повідомлення про затримання Чжан Чжань за звинуваченням у «провокуванні заворушень», опублікованого 15 травня бюром громадської безпеки міста Шанхая. Зараз жінка знаходиться у слідчому ізоляторі нового району Пудун у Шанхаї.

Зараз в Ухані почалося 10-денне тестування на нуклеїнові кислоти. В офіційному оголошенні говорилося, що за 10 днів 11 млн осіб в Ухані пройдуть перевірку на коронавірус COVID–19.

13 травня Чжан Чжань на «Ютубі» провела пряму трансляцію з площі залізничного вокзалу Ханькоу. Там жінка познайомилася з двома приїжджими з провінції Сичуань, які збиралася покинути Ухань.

Блогер припустила, що вони їдуть через проблеми з працевлаштуванням. Вона також додала, що ці люди спонукали її йти далі, незважаючи на страх.

Чжан розповіла, що під час загального тестування деяким жителям Уханя доводиться самим платити за тести. Для багатьох тестування стало синонімом порушення прав людини, оскільки людям необхідно пройти тест, щоб довести, що вони здорові.

Чжан Чжань — випускниця Південно-західного університету фінансів та економіки зі ступенем магістра. Раніше вона працювала адвокатом-правозахисником, але потім її адвокатську ліцензію анулювали, оскільки Чжан активно брала участь у правозахисній діяльності, повідомляє VOA.

В Ухані блогер відвідала лікарні, житлові райони, похоронні бюро тощо, щоб взяти інтерв'ю у мешканців та дізнатися їхню думку про епідемію та соціальну політику влади.

Чжан також намагалася допомогти захистити права тих, хто постраждав від епідемії. Перед арештом жінку переслідували і неодноразово погрожували їй.

Це четвертий випадок викрадення блогерів після повідомлень про реальну ситуацію з епідемією в Ухані. Троє інших: Фан Бінь, Чень Цюші і Лі Цзехуа.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Альянс із 62 країн закликає до розслідування пандемії COVID-19 (ВІДЕО)

Через повторний спалах епідемії у Китаї, влада Уханя перевірить на COVID-19 усіх жителів міста

Влада китайського міста Цзілінь оголосила про режим ізоляції через другу хвилю COVID-19

Втрата тактильного відчуття — ще один симптом COVID-19

Мати загиблої дівчини від COVID-19 вимагає від уряду Китаю правди про епідемію

Comments   

загрузка...