Понеділок, Лис 23, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Через повторний спалах епідемії у Китаї, влада Уханя перевірить на COVID-19 усіх жителів міста

Вівторок, 19 травня 2020 року

Працівник сканує додаток мобільного телефону пасажира, з кодом здоров'я, а також перевіряє температуру тіла, перш ніж пасажир зможе взяти таксі на залізничному вокзалі Ханькоу в Ухані, Китай, 12 травня 2020 року. HECTOR RETAMAL/AFP через Getty Images

Спалахи другої хвилі епідемії на початку квітня зареєстрували у північно-східних провінціях, південної провінції Гуандун та Ухані, де вірус КПК* (COVID-19) з'явився вперше.

Тестування

Уряд Уханя «терміново повідомив» усі райони міста про проведення так званої десятиденної битви, відповідно до внутрішнього документу від 11 травня, який просочився в інтернет.

Суть у тому, що всі жителі — постійні і тимчасові — повинні до 22 травня пройти тест на нуклеїнові кислоти.

Фото: Мешканці житлового комплексу в Ухані шикуються в чергу для отримання тесту на нуклеїнові кислоти Китай, 12 травня. HECTOR RETAMAL/AFP via Getty Images

Китайське державне ЗМІ The Paper цитує чиновника уряду округу Ухань, який сказав, що він організував тестування в ніч на 11 травня.

Деякі жителі Уханя розмістили в інтернеті отримані від місцевої влади повідомлення, в яких говорилося:

«Тестування не повинно нікого пропустити. Всі люди повинні бути перевірені».

Жителям, які за останні сім днів вже пройшли тест, потрібно зареєструвати результати.

Ван Чень, спеціаліст з респіраторних захворювань і віце-президент Китайської державної інженерної академії, сказав 28 квітня, під час національної наради щодо заходів у відповідь на вірус:

«Результати тесту на нуклеїнові кислоти важливіші паспорта. Це необхідні дані, які дозволяють людям переміщатися між містами».

Враховуючи численне населення Уханя, це місто, ймовірно, не зможе перевірити всі зразки, зазначив Тан Цзінъюань, коментатор з США у справах Китаю.

Тан припустив, що зразки відправлять до інших міст для дослідження, а це означає, що рішення про тестування всіх жителів Уханя вимагає загальнодержавної координації і, отже, схвалення центрального уряду.

«Я думаю, що у пекінського режиму є дві мети [для цього рішення]. Одна — стежити за жителями Уханя, які їдуть у Пекін», — сказав Тан.

Зараз мешканцям Уханя не дозволяється виїжджати до інших міст без здачі тесту на нуклеїнові кислоти. Оскільки тестування займе десять днів, громадяни не можуть вільно покинути місто в цей час.

«Друга мета — виявити всіх інфікованих. Хоча режим оголосив тільки про груповий спалах в одному житловому комплексі, місцеві жителі повідомили про кілька інших спалахів. Я думаю, що влада хоче скористатися цим шансом, щоб знайти всіх безсимптомних носіїв», — додав Тан.

Друга хвиля хвороби в Ухані

Після того, як 8 квітня Ухань скасував заходи по блокуванню, міська влада протягом кількох тижнів не оголошувала про нові випадки захворювання, закликаючи людей якомога швидше повернутися на роботу.

6 травня уряд знову відкрив середні школи, технікуми, професійно-технічні училища для старшокласників, на знак того, що епідемія знаходиться під контролем.

Однак 10 травня влада оголосила, що 9 травня у 89-річного чоловіка діагностували вірус. Днем пізніше повідомили ще про п'ятьох пацієнтів, які живуть у тому ж житловому комплексі, що й інфікований.

Уряд заблокував комплекс, відправив сотні його мешканців у карантинні центри й організував усім (більше 4900) жителям здачу тестів на нуклеїнові кислоти.

12 травня провінція Хубей оголосила про 11 нових безсимптомних носіїв, не вказавши, де вони були діагностовані.

Того ж дня острівна провінція Хайнань повідомила про одного безсимптомного носія, який 10 травня прилетів на острів з Уханя літаком, що дозволило припустити, що він був заражений вірусом в Ухані.

Уряд міста Чунцин на південному заході Китаю також оголосив про двох приїжджих безсимптомних носіїв 12 травня, які прибули з провінції Хубей.

Ці офіційні повідомлення вказують на те, що вірус все ще поширюється в Ухані та інших містах провінції Хубей.

11 травня місцеві жителі Уханя розмістили в соціальних мережах відеоролик, в якому були показані кілька охоронців перед місцевим супермаркетом на проспекті Цзинхань.

Згідно з повідомленнями, супермаркет закрили після того, як одного зі співробітників діагностували як безсимптомного носія інфекції.


*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Влада китайського міста Цзілінь оголосила про режим ізоляції через другу хвилю COVID-19

Втрата тактильного відчуття — ще один симптом COVID-19

Мати загиблої дівчини від COVID-19 вимагає від уряду Китаю правди про епідемію

У північному Китаї зростає кількість захворювань COVID-19

Прем'єр-міністр Австралії переконує лідерів країн розслідувати джерело вірусу COVID-19

Результати боротьби з епідемією в Китаї не такі успішні, — директор центру медичної освіти Чень Бінчжун

Друга хвиля епідемії COVID-19 поширюється по південному Китаю

Є неспростовні докази природного походження COVID-19?

Comments   

загрузка...