Неділя, Чер 20, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

2,2 млн осіб у провінції Хубей могли заразитися COVID-19, як показало дослідження

Середа, 9 вересня 2020 року

Нове дослідження вчених з Університету Гонконгу показує, що близько 2,2 млн осіб у провінції Хубей могли заразитися вірусом КПК* (коронавірус COVID-19), це набагато більше, ніж офіційні дані влади Китаю.

Міжнародний науковий журнал The Lancet опублікував результати дослідження групи вчених на чолі з експертом з інфекційних захворювань, професором Університету Гонконгу Юен Квок-юнгом.

Учені вивчили аналізи 1938 жителів Гонконгу, зібрані в період з квітня 2018 року по лютий 2020 року. Жоден з них не містив слідів вірусу COVID-19.

Серед 452 гонконжців, евакуйованих з провінції Хубей на початку березня, 17 людей були заражені на коронавірус. Це становило 3,8% від загального числа.

За даними дослідників, ця цифра говорить про те, що лабораторно підтверджені пацієнти становлять лише “невелику частину від загального числа випадків”.

Учені пояснюють, якщо застосувати показник 3,8% до всієї провінції Хубей, населення якої становить 59 млн, тоді, можливо, COVID-19 заразилися 2,2 млн осіб.

Але на кінець березня в Хубей офіційно підтвердили лише близько 67 800 випадків захворювання, що, на думку дослідників, навряд чи відображає справжні масштаби поширення вірусу.

Комуністична партія Китаю приховує епідемічну ситуацію

Китайські ЗМІ, такі як Caijing і Caixin, теж ставлять під сумнів офіційну кількість підтверджених випадків зараження.

У статті «Померлі з підозрою на коронавірус», опублікованій 3 лютого в китайському тижневику Caixin, йдеться, що десятки хворих з підозрою на COVID-19, у яких кореспонденти видання брали інтерв'ю, не мали можливості пройти тестування.

Журнал Caijing опублікував статтю під назвою «Люди, не увійшли до статистики: вони померли від "звичайної пневмонії"?».

У статті зазначалося, що багато хворих не були госпіталізовані, їм не поставили діагноз пневмонія від нового коронавірусу, тому їх зарахували до померлих від «звичайної пневмонії», пише RFI.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Компартія Китаю стверджує, що дотримувалася відкритості і прозорості під час спалаху епідемії (ВІДЕО)

В Гонконзі з населенням 7,5 млн закон про національну безпеку підтримали 30 млн (ВІДЕО)

Фахівці Бостонського університету знайшли непрямі докази появи COVID-19 в Ухані ще у вересні (ВІДЕО)

Японський телеканал зняв ролик про те, як швидко поширюється вірус (ВІДЕО)

Аналітики вважають, що причиною падіння цін на мельтблаун у Китаї стала так звана дипломатія масок (ВІДЕО)

Дослідження вчених з Австралії показало, чим незвичайний вірус COVID-19 (ВІДЕО)

Дослідники із Амстердама нещодавно опублікували груповий звіт стосовно COVID–19

Comments   

загрузка...