Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Медсестра з провінції Цзілінь заразилася COVID–19. На карантин помістили 55 лікарів (ВІДЕО)

Неділя, 31 травня 2020 року

Поліцейські в захисному одязі стоять біля залізничного вокзалу міста Цзілінь, провінція Цзілінь 13 травня 2020 року. Photo by STR/AFP via Getty Images

Нещодавно китайське видання The Epoch Times отримало внутрішній документ «Звіт про епідеміологічне розслідування нового випадку захворювання на коронавірус у районі Чуаньін міста Цзілінь», (стор 1, стор 2) випущений центром з контролю і профілактики захворювань провінції Цзілінь.

Згідно зі звітом, 15 травня центр громадської охорони здоров'я району Чуаньін повідомив про підтверджений випадок зараження на COVID–19 (вірусом КПК*).

Пацієнтка Ху працює медсестрою у відділенні загальної хірургії лікарні при Університеті Бейхуа міста Цзілінь, вона також доводиться дочкою одного хворого на COVID-19.

12 травня тест на нуклеїнові кислоти медсестри Ху дав негативний результат. Через два дні результати повторного тестування виявилися позитивними.

15 травня жінку помістили в лікарню № 2 району Чуаньін, і того ж вечора її перевели в інфекційну лікарню міста Цзілінь.

Згідно зі звітом, в зонах централізованої ізоляції знаходяться 95 осіб, які мали тісні контакти з зараженою, серед них 55 — співробітників лікарні.

Про загрозу внутрішньолікарняної інфекції, яка зафіксована в цих документах, офіційні ЗМІ компартії Китаю нічого не повідомили.

Лікарня при Університеті Бейхуа не приймає хворих

Кореспондент The Epoch Times виявив, що лікарня при Університеті Бейхуа в місті Цзілінь з 15 травня перестала приймати пацієнтів.

17 травня консультант у лікарні сказав репортерові, що амбулаторія та відділення невідкладної допомоги приймають хворих на огляд, але стаціонарне лікування пройти не можна.

Один із лікарів відділення хірургії печінки та жовчного міхура повідомив:

«Ці два дні взагалі не будуть госпіталізувати пацієнтів. Тепер без тесту на нуклеїнову кислоту не приймають».

«Спочатку потрібно записатися на амбулаторний прийом, пройти тестування, і тільки після того, як прийдуть результати, можна звернутися до лікарні».

Крім того, відео, яке з'явилося в інтернеті, показало, що 13 травня о 10 годині ранку госпіталь №463 НВАК у місті Шеньян закрили. Територію огородили захисною стрічкою, по периметру чергували охоронці, нікому не дозволялося входити і виходити.

За словами місцевого жителя, госпіталь закрили, «тому що заразився медпрацівник», і «діагноз вже підтвердили».

Інфекція серед персоналу народної лікарні

Нещодавно The Epoch Times також отримало «Звіт про епідеміологічне розслідування нового випадку захворювання коронавірусом в місті Шулань», випущений 10 травня центром з контролю і профілактики захворювань провінції Цзілінь. У звіті сказано, що підтвердженим випадком стала співробітниця народної лікарні міста Шулань. 15 осіб, які контактували з пацієнткою, знаходяться в місцях ізоляції.

Хто ж став джерелом спалаху інфекції в провінції Цзілінь?

7 травня працівниці пральні в бюро громадської безпеки міста Шулань провінції Цзілінь діагностували COVID-19. Станом на 23 травня, влада Шулань повідомила про 49 інфікованих: 46 підтверджених випадків і 3 безсимптомних.

Як повідомив заступник начальника бюро здоров'я Шулань, із 8 по 30 квітня бюро громадської безпеки міста прийняло 308 громадян, які повернулися з Росії. У восьми з них виявили коронавірус. Їх відправили в інфекційну лікарню міста Цзілінь, інші 300 осіб помістили на карантин.

Пань Піньхуа, голова відділення пульмонології в лікарні «Сян'я» при Центральному південному університеті, вважає, що іммігранти, які повернулися могли стати причиною спалаху інфекції в бюро громадської безпеки, пише новинний портал Сaixin.com.

11 травня влада провінції Цзілінь оголосила про введення воєнного стану в місті Шулань.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Влада Китаю знала про епідемію ще у листопаді (ВІДЕО)

Влада Китаю скуповує маски і захисні костюми перед другою хвилею епідемії? (ВІДЕО)

Китайська влада оголосила воєнний стан у місті Шулань

Польський письменник пояснює, чому Китай не повідомив одразу про коронавірус

Китайський експерт розповів про особливості нової хвилі епідемії COVID–19 в КНР

Comments   

загрузка...