Неділя, Лип 12, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Влада Китаю скуповує маски і захисні костюми перед другою хвилею епідемії? (ВІДЕО)

Вівторок, 26 травня 2020 року

Робітники виготовляють маски на заводі в місті Наньчані провінції Цзянсі, Китай, 8 квітня 2020 року. STR/AFP via Getty Images

Нещодавно з'явилися повідомлення, що уряд Китаю знову завантажив своїми замовленнями лінії з виробництва засобів індивідуального захисту (ЗІЗ). Новина викликала припущення, що влада готується до другої хвилі епідемії.

Житель Нью-Йорка і засновник авіаційної компанії M2Jets Моше Маламуд більше 20 років вів бізнес у Китаї. У розпал епідемії він доставляв до США десятки мільйонів одиниць засобів захисту.

Маламуд розповів, що останні тижні китайські постачальники перевантажені замовленнями від уряду Китаю, повідомляє New York Post .

«Я розмістив об'ємне замовлення у одного з найбільших дистриб'юторів, але він попередив: "Я можу виконати тільки це замовлення, тому що ми уклали контракт з китайським урядом на виробництво 250 млн одиниць захисного одягу"».

Коли він запитав, навіщо уряд Китаю замовив так багато захисного одягу, відповіді не було.

Бізнесмен додав, що чув схожу історію від виробника термометрів.

«Я багато разів чув це від керівників інших підприємств, які казали: "Ми можемо виділити вам трохи, але в основному, з цього часу і до кінця літа, наші зусилля зосереджені на виробництві обладнання для китайського уряду перед настанням другої хвилі"», — продовжив Маламуд.

Аналогічний випадок стався з Майклом Кулє, засновником компанії AFA Sourcing у Гонконзі.

«Думаю, що вона [китайська влада] турбується про себе, так що, якщо їм щось знадобиться, вони отримають це першими».

«Якщо мова йде про хороший завод, на якому виробляють якісний продукт, вони заберуть його собі. Я співпрацював із заводом, якому уряд Китаю замовив 200 млн одиниць, і тепер я більше не можу розміщувати замовлення».

«Вони сказали: "Вибачте, більше не приймаємо замовлень. Зверніться до іншого заводу"».

Нещодавно провінції на північному сході Китаю опинилися в центрі епідемії. Кількість нових інфікованих продовжує зростати, і близько 108 млн людей знову опинилися в ізоляції, повідомляє Bloomberg.

Влада ввела карантинні заходи, зокрема призупинила рух поїздів, закрила школи і заборонила людям вільно переміщатися. Жорсткі заходи ізоляції стривожили багатьох жителів, які вважали, що епідемія закінчилася.

16 травня китайський епідеміолог Чжун Наньшань також зізнався в інтерв'ю CNN, що ситуація в Китаї «не краща, ніж у зарубіжних країнах».

За словами експерта, Китай зіткнувся з «великим випробуванням».

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Китайська влада оголосила воєнний стан у місті Шулань

Польський письменник пояснює, чому Китай не повідомив одразу про коронавірус

Китайський експерт розповів про особливості нової хвилі епідемії COVID–19 в КНР

Представники китайської еліти незадоволені зовнішньою політикою влади КНР в умовах пандемії (ВІДЕО)

Як проходить загальне тестування в Ухані, розповіли місцеві жителі (ВІДЕО)

Жителі міста Шеньян і закритого міста Цзілінь розповіли про другу хвилю епідемії COVID-19 (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...