Субота, Жов 23, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Китайська влада оголосила воєнний стан у місті Шулань

Субота, 23 травня 2020 року

Залізничний вокзал міста Шулань провінції Цзілінь. NTDTV

19 травня влада провінції Цзілінь оголосила про введення воєнного стану в міському повіті Шулань. В місті вже закриті 1103 житлових будинків і 1205 селищ. На вимогу місцевої влади, громадянам заборонено залишати будинки, виходити на вулицю, ходити в гості, збиратися разом».

За день до цього група з профілактики та контролю епідемії Шуланя опублікувала повідомлення про те, що влада посилить профілактику епідемії і введе суворі заходи контролю. Житлові комплекси, де виявлять підтверджені і підозрювані випадки, повністю закриють.

У повідомленні говориться, що кожна сім'я повинна мати тільки одну людину для покупок необхідних продуктів раз на два дні. Тривалість кожного виходу не більше двох годин, час відходу і приходу вказується у пропуску. Якщо час вичерпано, пропуск анулюють. Іншим членам сім'ї заборонено виходити, за винятком особливих ситуацій.

З 18 травня влада міста оголосила про проведення тестування на нуклеїнові кислоти серед 3053 старшокласників Шуланя.

Міське бюро громадської безпеки також опублікувало повідомлення про суворі адміністративні покарання за порушення правил «закритого міста», «закритих житлових комплексів» і «домашнього карантину», аж до притягнення до кримінальної відповідальності.

Місцеві офіційні новини 19 травня, повідомили, що міську лікарню традиційної китайської медицини переробили на спеціалізовану лікарню для лікування пацієнтів з коронавірусом.

За повідомленням інформаційного порталу Caixin.com першим зареєстрованим випадком зараження в провінції Цзілінь стала 45-річна працівниця пральні в бюро громадської безпеки міста Шулань.

6 травня жінка звернулася до амбулаторії народної лікарні Шуланя через високу температуру, і наступного дня в неї діагностували COVID-19. Однак працівниця не виїжджала за межі провінції і не контактувала з приїжджими із «заражених» провінцій.

Джерело інфекції досі не знайдено.

Місцевий житель Лі повідомив кореспонденту китайського видання The Epoch Times, що лікарні в Шулані закрилися.

«Начальник бюро громадської безпеки міста заразився, він відправився до лікарні на обстеження. Після цього і лікарні, і бюро громадської безпеки закрили».

Чоловік також згадав, що 1 травня начальник бюро разом із дружиною їздили в Цзілінь і Чанчунь.

«На цей раз чимало чиновників заразилося, багато з них — високопоставлені, тому що він [начальник бюро] контактував саме з ними, а не з простими громадянами».

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Китайський експерт розповів про особливості нової хвилі епідемії COVID–19 в КНР

Представники китайської еліти незадоволені зовнішньою політикою влади КНР в умовах пандемії (ВІДЕО)

Як проходить загальне тестування в Ухані, розповіли місцеві жителі (ВІДЕО)

Жителі міста Шеньян і закритого міста Цзілінь розповіли про другу хвилю епідемії COVID-19 (ВІДЕО)

Ще одного блогера заарештували за висвітлення ситуації з епідемією у Китаї (ВІДЕО)

Альянс із 62 країн закликає до розслідування пандемії COVID-19 (ВІДЕО)

Через повторний спалах епідемії у Китаї, влада Уханя перевірить на COVID-19 усіх жителів міста

Влада китайського міста Цзілінь оголосила про режим ізоляції через другу хвилю COVID-19

Comments   

загрузка...