Четвер, Лют 25, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Результати масового тестування на COVID-19 в Ухані викликають сумніви

Субота, 3 жовтня 2020 року

Медичний працівник бере зразок у місцевого жителя для тестування на COVID-19 в Ухані, Китай, 15 травня 2020 року. STR/AFP via Getty Images

2 червня в Ухані оголосили про результати масового тестування 9,8 млн жителів. Влада стверджувала, що виявлено лише 300 безсимптомних носіїв вірусу КПК* (COVID-19), а підтверджених діагнозів не було. У Китаї безсимптомні випадки підраховуються окремо від тих, у кого тест позитивний і проявляються симптоми.

На початку квітня, після нетривалого періоду «затишшя», почалася друга хвиля епідемії в багатьох регіонах, зокрема Ухані. Тому 12 травня міська влада зажадала, щоб усі жителі пройшли тест на нуклеїнові кислоти.

Тестування організували органи охорони здоров'я Уханя, а провели приватні лабораторії.

Було обстежено 9 899 828 осіб, у жодного з них не діагностували COVID-19.

Заступник мера Уханя Ху Ябо заявив, що влада витратила на проведення тестування близько 900 млн юанів.

Лу Цзусунь, директор «Китайського товариства профілактичної медицини», оголосив результати тестування на прес-конференції 2 червня в Ухані.

Однак ці результати багатьма були поставлені під сумнів.

Пекінський новинний журнал Caijing, посилаючись на інтерв'ю пекінських і уханських чиновників, повідомив 19 травня, що компанії при тестуванні змішували по 5-10 зразків, щоб прискорити процес.

Згідно зі звітом, для виконання одного тесту випробувального обладнання потрібно приблизно чотири години.

Медичний персонал лікує пацієнтів з COVID-19 в лікарні міста Ухань, Китай, 19 березня 2020 року. STR/AFP via Getty Images

Це повідомлення журналу Caijing підтвердили директора двох дослідних лабораторій, лікарі лікарень Уханя, а також Цзіньміна, заступник директора Національного центру клінічних лабораторій при Національній комісії охорони здоров'я Китаю.

Дослідник, який працює в урядовому агентстві, розповів журналу Caijing, що змішування десяти зразків разом може скоротити витрати на 70%, але результати не будуть точними. Якщо якийсь із змішуваних зразків містить вірус, то це призведе до розбавлення концентрації вірусу.

«Наскільки я знаю, лікарні все ще перевіряють зразки один за одним», — розповів виданню Caijing голова однієї з кращих лікарень Уханя.

Медичний працівник в Ухані бере зразок у чоловіка, щоб перевірити його на COVID-19 , Китай, 19 травня 2020 року.HECTOR RETAMAL / AFP via Getty Images

Китайський користувач інтернету на ім'я Сюе Ча також розмістив інформацію на Weibo про те, з чим його тітка зіткнулася в лікарні Уханя, де їй довелося пройти тест на нуклеїнові кислоти перед операцією.

«Лікарня не визнає результати тестів, проведених сторонніми лабораторіями. Всі пацієнти повинні пройти обстеження в лікарні, перш ніж вони отримають будь-яке лікування», — написав він.

20 травня жителька Уханя Чжан розповіла китайськомовному виданню Epoch Times про безсистемне проведення тестування.

«[Медичний персонал] просто взяв трохи слини з мого рота [в якості зразка]», — поскаржилася Чжан.

Для виявлення COVID-19 зазвичай беруть проби за допомогою носового тампона.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Співробітники ВООЗ змушені були хвалити владу Китаю за «оперативні дії» проти COVID–19 (ВІДЕО)

Невідповідності у дослідженнях COVID–19 ринку диких тварин в Ухані (ВІДЕО)

Дослідження вчених з Австралії показало, чим незвичайний вірус COVID-19 (ВІДЕО)

Дослідники із Амстердама нещодавно опублікували груповий звіт стосовно COVID–19

Дослідники виявили COVID-19 на наволочках та простирадлах безсимптомних пацієнтів (ВІДЕО)

Аналітики вважають, що причиною падіння цін на мельтблаун у Китаї стала так звана дипломатія масок (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...