П'ятниця, Січ 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Дослідники виявили COVID-19 на наволочках та простирадлах безсимптомних пацієнтів (ВІДЕО)

П'ятниця, 5 червня 2020 року

Згідно з недавнім дослідженням, опублікованому на сайті CDC, в готельному номері, де перебували безсимптомні пацієнти, на багатьох предметах виявили частинки вірусу COVID-19 .

19-20 березня двоє студентів, які навчаються за кордоном, повернулися в Китай. Їх відразу помістили на 14-денний карантин в готель. Наступного ранку у молодих людей ще не було високої температури або інших симптомів зараження. Але результати тесту на коронавірус виявилися позитивними, тому студентів перевели в місцеву лікарню.

Приблизно через три години після того, як молодим людям діагностували коронавірус, дослідники взяли зразки з поверхні предметів з їх номерів, зокрема з дверних ручок, вимикачів, пультів від телевізора, подушок, простирадл, рушників, сидіння для унітазу, кнопок зливу тощо. Потім зразки відправили в лабораторію.

Результати показали, що COVID-19 залишився на поверхнях досліджуваних предметів. Учені вважають, що, хоча у студентів не проявилися симптоми під час ізоляції, тим не менше через високе вірусне навантаження в крові вони за короткий час виділили велику кількість вірусу.

Найбільшу кількість частинок дослідники виявили на наволочках та простирадлах. Учені нагадали, що постільні приналежності, які використовували заражені необхідно замінити або ретельно випрати.

Прокип'ятити наволочки і простирадла — найпростіший метод дезінфекції.

Янь Цзунхай, голова відділення токсикології Меморіальної лікарні Чанген міста Тайбей, в інтерв'ю китайськомовному виданню The Epoch Times припустив, що замість кип'ятіння або замочування можна використовувати гарячу сушку після прання, висока температура сушарки вб'є вірус.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Проти COVID–19 можливо знадобиться сезонна, а не разова вакцина: дослідження (ВІДЕО)

Аналітики вважають, що причиною падіння цін на мельтблаун у Китаї стала так звана дипломатія масок (ВІДЕО)

«Одинадцять мільйонів масок — усе це мотлох», — заявив федеральний міністр транспорту Німеччини

Швеція не закрила міста на карантин. І пояснює чому

Японський телеканал зняв ролик про те, як швидко поширюється вірус (ВІДЕО)

Перші симптоми COVID-19 у Китаї з'явилися ще у жовтні (ВІДЕО)

Бельгійський політик одержав гнівного листа від китайського посла

Comments   

загрузка...