П'ятниця, Січ 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Співробітники ВООЗ змушені були хвалити владу Китаю за «оперативні дії» проти COVID–19 (ВІДЕО)

Понеділок, 8 червня 2020 року

Логотип Всесвітньої організації охорони здоров'я зображений на фасаді штаб-квартири ВООЗ у Женеві, 24 жовтня 2017 року. FABRICE COFFRINI/AFP via Getty Images

Після того як президент США Дональд Трамп оголосив про припинення фінансування та підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я, ставлення ВООЗ до США і влади Китаю різко змінилося.

Тедрос Гебреісус сподівається на продовження співпраці з США

1 червня Всесвітня організація охорони здоров'я провела відеоконференцію в Женеві. Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус закінчив промову несподіваним зверненням, висловивши сподівання на продовження співпраці з США.

«Світ виграв від тісної співпраці з урядом і народом США. Протягом десятиліть їх щедрість і внесок у справу глобальної охорони здоров'я чинили величезний вплив на громадське здоров'я всього світу», — сказав Гебреісус.

І додав, що організація сподівається продовжити співпрацю зі Сполученими Штатами.

Під час епідемії ВООЗ публічно хвалила уряд Китаю за «оперативні дії» проти епідемії. Неодноразово дякувала владі Китаю за те, що вони «відразу» поділилися генетичною картою вірусу, і заявляла, що їхня робота і прихильність принципам прозорості «дуже вражаючі».

Проте міжнародне інформаційне агентство Associated Press взяло інтерв'ю у співробітників ВООЗ і виявило, що за цими компліментами ховається «зовсім інша історія».

Співробітники організації розповіли, що через суттєві затримки з боку влади Китаю вони не змогли отримати достатньо інформації для боротьби з поширенням вірусу.

CNBC цитує повідомлення Associated Press про те, що чиновники ВООЗ публічно хвалили владу Китаю, тому що хотіли «виманити більше інформації».

На зустрічах у січні співробітники організації висловлювали невдоволення тим, що керівництво Китаю не надає достатньо даних, щоб оцінити швидкість поширення вірусу або ризик, який вірус представляє для решти світу. Тим самим втрачається дорогоцінний час.

Доктор Марія Ван Керхов, технічний керівник програми ВООЗ з протидії коронавірусу й американський епідеміолог, сказала на внутрішньому засіданні, що у них дуже мало інформації, тому вони не в змозі скласти план дій.

«Нам дають її за 15 хвилин до того, як вона з'являється на телебаченні», — розповів на іншому засіданні представник ВООЗ в Китаї, д-р Гауді Галеа, посилаючись на Центральне телебачення Китаю (CCTV).

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Невідповідності у дослідженнях COVID–19 ринку диких тварин в Ухані (ВІДЕО)

Дослідження вчених з Австралії показало, чим незвичайний вірус COVID-19 (ВІДЕО)

Дослідники із Амстердама нещодавно опублікували груповий звіт стосовно COVID–19

Дослідники виявили COVID-19 на наволочках та простирадлах безсимптомних пацієнтів (ВІДЕО)

Аналітики вважають, що причиною падіння цін на мельтблаун у Китаї стала так звана дипломатія масок (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...