Неділя, Жов 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Невідповідності у дослідженнях COVID–19 на ринку диких тварин в Ухані (ВІДЕО)

Неділя, 21 червня 2020 року

Співробітники санітарної групи швидкого реагування проводять обшук на закритому оптовому ринку морепродуктів «Хуанань» в місті Ухань, провінція Хубей, 11 січня 2020 року. NOEL CELIS / AFP через Getty Images

31 грудня 2019 року комітет охорони здоров'я Уханя вперше опублікував повідомлення про те, що перший випадок зараження на коронавірус (вірусом КПК*) пов'язаний з ринком «Хуанань», де продають морепродукти і диких тварин.

У той час експерти міста Ухань і Національної комісії охорони здоров'я кілька разів досліджували ринок і брали зразки.

Однак, аж до теперішнього часу влада опублікувала тільки позитивні результати дослідження зразків з ринку, але ніякої іншої інформації, яка допомогла б відстежити джерело вірусу, вона не надала.

Звіт про дослідження ринку «Хуанань»

22 січня Китайський центр по контролю і профілактики захворювань (CCDC) передав Національній комісії охорони здоров'я «Звіт про результати лабораторних випробувань на виявлення нового коронавірусу в зразках навколишнього середовища в Ухані» .

26 січня CCDC оголосив про успіхи в розслідуванні джерела вірусу, заявивши, що «серед 585 зразків з навколишнього середовища ринку «Хуанань» виявили 33 зразка, що містять нуклеїнові кислоти нового коронавірусу», це вказує на те, що вірус походить від диких тварин, яких продають на ринку «Хуанань»».

У звіті про випробування, отриманого The Epoch Times, йдеться:

«На ринку «Хуанань» зібрали 585 зразків з навколишнього середовища».

«Результати випробувань показали, що 33 зразка дали позитивний результат на новий коронавірус, а інші — негативний».

Висновки однакові, проте, у звіті розкрито ключовий момент, який не згадується в офіційному повідомленні: дослідження зразків тварин від постачальників.

Згідно зі звітом, в округах Сянфань, Суйчжоу, Сяньнін і в районі Цзянся поблизу Уханя з навколишнього середовища і ферм, де для ринку «Хуанань» розводять таких тварин, таких як бамбуковий щур, дикобраз, індик, кролик тощо, взяли 139 проб.

Результати тестування на нуклеїнові кислоти виявилися негативними у всіх зразків. Це говорить про те, що ферми-постачальники ринку «Хуанань» не були заражені вірусом.

Оскільки вірус виявили у пробах, взятих на ринку «Хуанань», а у постачальників він був відсутній, можна зробити висновок про те, що вірус поширився з ринку, але не можна сказати, що вірус походить від диких тварин на цьому ринку.

Де результати випробувань зразків тварин з ринку «Хуанань»?

У звіті про дослідження ринку «Хуанань» говориться, що 24 зразка, взятих у бамбукових щурів з «мокрого ринку» в Ухані дали негативний результат на нуклеїнові кислоти. Але не пояснюється, чому на початку спалаху отримані результати дослідження тільки одного виду тварин — бамбукового щура.

20 січня ведучий епідеміолог Чжун Наньшань заявив , що джерело вірусу з великою ймовірністю — бамбукові щури та інші тварини. Навряд чи з цієї причини влада оприлюднила результати дослідження одних тільки бамбукових щурів.

Ні у звіті, ні в офіційних новинах нічого не говориться про найбільш ймовірного господаря вірусу — тварини з ринку «Хуанань».

СCDC представив таблицю зразків з навколишнього середовища з позитивними результатами з ринку «Хуанань». (сторінки 1, стор 2, стор 3)

Представники СCDC не згадали, що 31 грудня 2019 року на ринку «Хуанань» зібрали зразки тварин. Лише повідомили, що 1 січня і 12 січня 2020 року на ринку з навколишнього середовища взяли в загальній складності 585 зразків.

Відсутність результатів дослідження зразків тварин з ринку «Хуанань» — найбільш сумнівний момент і явний пробіл у розслідуванні джерела вірусу.

Лу Цзюньцін, працівниця компанії Jiangwei, яка 31 грудня почала дезінфекцію ринку «Хуанань», розповіла The Wall Street Journal, що в клітках на ринку були живі змії, собаки, кролики, борсуки.

Після 31 грудня Цзюньцін бачила, як співробітники СCDC беруть проби у деяких тварин, живих і мертвих. Співробітники попросили команду Лу Цзюньцін допомогти зібрати близько 70-80 зразків вовни і фекалій з туш тварин, в основному собак і кроликів.

The Wall Street Journal пише, що згідно з інформацією Всесвітньої організації з охорони здоров'я тварин від 31 січня, у декількох видів тварин взяли проби, жоден із зразків не дав позитивний результат тесту, «однак, інформація про кількість відібраних зразків та видах недоступна».

Досі влада КПК не опублікувала результати досліджень тварин з ринку «Хуанань» і навіть ніколи публічно не визнавала, що проводили їх.

Результати цих досліджень, як позитивних, так і негативних, допомогли б відстежити джерело вірусу, більше дізнатися і про нього, і про поширення інфекції.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Дослідження вчених з Австралії показало, чим незвичайний вірус COVID-19 (ВІДЕО)

Дослідники із Амстердама нещодавно опублікували груповий звіт стосовно COVID–19

Дослідники виявили COVID-19 на наволочках та простирадлах безсимптомних пацієнтів (ВІДЕО)

Аналітики вважають, що причиною падіння цін на мельтблаун у Китаї стала так звана дипломатія масок (ВІДЕО)

«Одинадцять мільйонів масок — усе це мотлох», — заявив федеральний міністр транспорту Німеччини

Швеція не закрила міста на карантин. І пояснює чому

Японський телеканал зняв ролик про те, як швидко поширюється вірус (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...