Понеділок, Жов 25, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Китайські ЗМІ поширили безпідставне повідомлення, щоб зняти з себе провину за пандемію COVID-19

Понеділок, 1 червня 2020 року

Пандемія COVID-19 продовжує поширюватися по світу і вже забрала життя понад 350 тисяч людей. Тому все більше людей і урядів вимагають від китайської влади визнати, що вона несе відповідальність за несвоєчасне повідомлення про епідемію в Ухані і має відшкодувати збиток, нанесений пандемією.

У відповідь комуністичний режим Китаю щосили намагається зняти з себе провину і поширює брехню про те, що вірус виник у США.

Нещодавно новим об'єктом нападок китайських ЗМІ став мер Беллвілла в штаті Нью-Джерсі. Це місто з населенням 36 000 чоловік.

30 квітня 2020 року портал NorthJersey.com повідомив, що мер Беллвілла Майкл Мелхем отримав позитивний результат при тестуванні на COVID-19. Ймовірно, він заразився на коронавірус чотири місяці тому — на початку листопада. Тоді у нього була висока температура, лихоманка та інші симптоми грипу.

ЗМІ, підконтрольні компартії Китаю (КПК), скористалися цим повідомленням і поширили його через телебачення, газети і новинні інтернет-ресурси як «докази» того, що COVID-19 з'явився в США.

Китайські ЗМІ також повідомили, що випадкові тести в штаті Массачусетс показали, що у однієї третини мешканців є антитіла до коронавірусу. Вони стверджують, що хвороба поширювалася серед американців вже давно, але її лікували як грип.

Скріншоти статті NJ.com і китайської статті Xinhua.net

У повідомленні китайських ЗМІ про Мелхема сказано, що мер «зізнався», ніби заразився на коронавірус у листопаді минулого року. Але не було медичних аналізів, які підтверджують захворювання. У повідомленні NJ.com говориться, що Мелхем зателефонував лікареві в листопаді. Лікар сказав, що він, ймовірно, захворів на грип. Точного діагнозу він не ставив і не робив ніяких медичних записів. Однак китайські підконтрольні КПК ЗМІ сприйняли це як доказ того, що вірус з'явився в США, і закликали світ вимагати від Сполучених Штатів компенсацію.

Відомі повідомлення про те, що китайський режим змусив замовкнути лікарів, які розповідали про коронавірус. Він також піддав цензурі новини про спалах пандемії COVID-19, на початку знищив зразки вірусу в лабораторіях і відмовився передавати зразки зарубіжним ученим. Зараз компартія спотворює факти і намагається звинуватити інших. Але на цей раз світ не обдурити.

У Китаї громадськість теж стала вимагати підзвітності влади про приховування інформації. Мешканка Уханя Ян Мінь пішла в будівлю адміністрації і зажадала покарати тих, хто приховував правду про небезпечний вірус. Наступного дня її замкнули в районі, де вона живе, і жінка втратила зв'язок із зовнішнім світом. Її історія привернула увагу міжнародної громадськості.

Компартія Китаю виявилася під міжнародним і внутрішнім тиском, тому скористалася новиною про мера Мелхеме, щоб відвернути увагу китайського народу. Однак цей інцидент точно відображає її справжню порочну природу.

Джерело: en.minghui.org

Читайте далі:

Медсестра з провінції Цзілінь заразилася COVID–19. На карантин помістили 55 лікарів (ВІДЕО)

Влада Китаю знала про епідемію ще у листопаді (ВІДЕО)

Влада Китаю скуповує маски і захисні костюми перед другою хвилею епідемії? (ВІДЕО)

Китайська влада оголосила воєнний стан у місті Шулань

Польський письменник пояснює, чому Китай не повідомив одразу про коронавірус

Китайський експерт розповів про особливості нової хвилі епідемії COVID–19 в КНР

Comments   

загрузка...