Вівторок, Сер 4, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

20% населення світу ризикують важко перенести COVID-19, якщо заразяться (ВІДЕО)

Неділя, 5 липня 2020 року

Співробітники служби безпеки в захисному одязі перевіряють температуру пасажирів біля входу на станцію метро в Пекіні, 28 січня 2020 року. NOEL CELIS/AFP via Getty Images

Близько 1,7 млрд осіб — понад 20% населення світу — ризикують важко перенести зараження вірусом КПК* (COVID-19) через проблеми зі здоров'ям, таких як ожиріння, хвороби серця, — показало нове дослідження, опубліковане в медичному журналі The Lancet 17 червня.

Група експертів Лондонської школи гігієни і тропічної медицини проаналізувала світові дані про захворювання, такі як діабет, хвороби легенів та ВІЛ, і оцінила, скільки людей схильні до підвищеного ризику інфікування COVID-19 із тяжкими наслідками.

Дослідники виявили, що, принаймні, в однієї п'ятої частини людства є потенційні проблеми зі здоров'ям, через що вони піддаються більшій небезпеці.

Важкі симптоми при зараженні розвинуться не у всіх, говорять дослідники. Але близько 4% населення земної кулі (≈350 млн осіб), ймовірно, захворіють досить серйозно, і їм буде потрібна госпіталізація.

«По мірі того, як країни знімають карантин, уряди шукають способи захистити найбільш вразливих від вірусу, який як і раніше поширюється», — говорить учасник дослідження Ендрю Кларк.

За словами Кларка, дослідження допоможе урядам визначити тих, хто першими повинен отримати вакцину, коли вона стане доступною.

Спираючись на інші дослідження, автори виявили, що серйозна небезпека заразитися вірусом загрожує літнім людям.

Менше 5% людей віком до 20 років ризикують отримати важкий перебіг COVID-19, тоді як серед людей старших 70 років — кожен п'ятий.

Дослідження показали, що в країнах з переважно молодим населенням менше людей з серйозними захворюваннями, але ризики варіюються залежно від регіону.

Наприклад, у острівних держав, таких як Фіджі і Маврикій, високі показники захворюваності на діабет, а діабет — це один із основних факторів ризику.

Автори дослідження вважають, що країни з найвищими коефіцієнтами зараження ВІЛ/Снідом, такі як Есватіні (Свазіленд) і Лесото, також повинні зберігати пильність.

Крім того, більше 30% жителів Європи мають одну або кілька хвороб.

«Настав час перейти від "єдиного шаблону" до такого підходу, який перш за все орієнтований на тих, хто піддається найбільшому ризику», — вважає, виходячи з дослідження, Ніна Швальбе зі Школи громадського здоров'я імені Мейлмана при Колумбійському університеті.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

COVID-19 з'явився в Італії вже в середині грудня, — дослідження (ВІДЕО)

Епідемію в Пекіні «взяли під контроль»? (ВІДЕО)

Тайвань не вводив карантин, але успішно впорався з епідемією COVID-19 (ВІДЕО)

Найбільша у світі гребля «Три ущелини» в Китаї може прорватися через сильні дощі (ВІДЕО)

Пекін публікує суперечливі дані про кількість хворих по мірі загострення епідемії (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...