П'ятниця, Лис 27, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Рівень води у водосховищі «Три ущелини» продовжує підвищуватися (ВІДЕО)

Неділя, 5 липня 2020 року

Гребля «Три ущелини». LIU JIN/AFP/Getty Images

У водосховищі греблі «Три ущелини» завершилися роботи по зливу паводкових вод. Рівень води знизився з 175 до 145 метрів, звільнивши ємність протипаводкового водосховища в 22,2 млрд м3, заявили 9 червня чиновники Китаю.

Тим не менш 21 червня CCTV-2 (телеканал «Фінанси» Центрального телебачення Китаю) повідомив, що рівень води у водосховищі греблі продовжує підвищуватися.

20 червня швидкість припливу на греблі «Три ущелини» збільшилася до 26 500 м3 в секунду, а це на 6 000 м3 в секунду більше, ніж 19 червня. На сьогодні рівень води у водосховищі близький до 147 метрів, що перевищує рівень передпаводкового спрацювання майже на 2 метри.

Аерофотознімок затоплених будівель після сильного дощу та повені в місті Хеняні, провінція Хунань, 9 липня 2019 року. STR/AFP/Getty Images

11 червня на прес-конференції Держради КНР представники міністерства водного господарства заявили, що в Китаї наступив період повені, загальна кількість опадів на 6% більша, ніж за той же період минулих років, а рівень води в 148 річках перевищив застережливу позначку.

З 2 червня на правому березі нижньої течії річки Янцзи в Південному Китаї і на сході південно-західної частині Китаю спостерігаються найбільш сильні і тривалі опади цього року.

Якщо брати найсильнішу повінь за останні 49 років, то протипаводкові споруди витримають, але якщо удар стихії буде ще сильніший, то захист може не впоратися, — попередив заступник міністерства водного господарства Е Цзяньчунь.

Експерти побоюються, що прорив греблі призведе до неймовірним втрат.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Найбільша у світі гребля «Три ущелини» в Китаї може прорватися через сильні дощі (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...