П'ятниця, Жов 30, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Тайвань не вводив карантин, але успішно впорався з епідемією COVID-19

Неділя, 27 вересня 2020 року

У Китаї знову спалахнула епідемія, з Пекіна інфекція поширилася на провінції Ляонін, Хебей, Сичуань та інші. Тайвань, одна з небагатьох країн, яка ефективно справляється з вірусом КПК*, і вже запасається усім необхідним на випадок наступної хвилі пандемії, повідомило 16 червня видання Bloomberg.

В інтерв'ю заступник міністра економіки Тайваню Лінь Цюаньнен сказав, що до списку увійдуть енергія, продукти харчування, предмети першої необхідності і медичні приналежності: хірургічні маски, ЗІЗ та апарати ШВЛ.

Уряд проведе перевірку поточних запасів і скорегує їх у разі необхідності. Також влада готова інвестувати в місцеве виробництво найважливіших матеріалів.

Крім того, Тайвань збільшить резерви борошна, соєвого масла, консервів, локшини швидкого приготування і туалетного паперу. За оцінками міністерства економіки, поточного запасу вистачить на один-три місяці, а нафти ― на 90 днів, але від державної компанії CPC Corporation може знадобитися збільшення імпорту природного газу.

Міністр також зазначив, що урок, який отримав Тайвань з боротьби з вірусом, полягає в тому, що уряд має забезпечити жителів достатньою кількістю товарів першої необхідності.

«Потрібно заздалегідь підготуватися до цього».

«Ми застосуємо досвід накопичення масок для створення ланцюжків постачань інших предметів першої необхідності, — каже міністр. — Уряд буде грати більш активну роль у створенні запасів стратегічних товарів, щоб забезпечити стабільність поставок і ринкових цін».

Для деяких тайваньських компаній пандемія принесла несподіваний прибуток. Ціна акцій Apex Medical, яка виробляє апарати ШВЛ, досягла майже чотирирічного максимуму. Акції постачальників масок KNH Enterprise Co. і Universal Incorporation виросли в ціні після того, як в червні Тайвань зняв заборону на експорт масок.

В інавгураційній промові президент Тайваню Цай Іньвень сказала, що в найближчі чотири роки вони створять стратегічні галузі промисловості, які забезпечать стабільні постачання ключових матеріалів.

Через тиск з боку компартії Китаю (КПК) Тайвань виключили з Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та інших міжнародних організацій, які займаються пандемією, тому Тайваню довелося покладатися на себе у боротьбі з COVID-19, заразом пропонуючи свій цінний досвід іншим країнам.

Тайвань — один із небагатьох регіонів світу, який ефективно справляється з епідемією. З того часу, як 21 січня виявили перший випадок захворювання, на острові з населенням 24 млн чоловік зараз зареєстровано менше 500 випадків зараження і всього сім випадків смерті. До того ж не закривали школи і не закривали підприємства.

Успіх особливо примітний, з огляду на близькість острова до материкового Китаю. Тайванські чиновники вважають, що до хорошого результату призвело оперативне рішення запасати і розподіляти маски.

З січня уряд вилучив вітчизняні маски і заборонив подальший експорт. Військові також приєдналися до виробництва, і уряд сплатив за додаткове обладнання.

За чотири місяці тайванські компанії збільшили виробництво з 2 до 20 млн масок в день, що дозволило не тільки повністю забезпечувати населення, а й експортувати маски за кордон.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Найбільша у світі гребля «Три ущелини» в Китаї може прорватися через сильні дощі (ВІДЕО)

Пекін публікує суперечливі дані про кількість хворих по мірі загострення епідемії (ВІДЕО)

Через COVID-19, знайдений у лососі, індустрія зіткнулася із проблемами (ВІДЕО)

Кількість смертей від COVID-19 у Китаї в 10 разів перевищує офіційні дані, — дослідження (ВІДЕО)

В одному з районів Пекіну після нового спалаху епідемії ввели «Військовий режим»

2,2 млн осіб у провінції Хубей могли заразитися COVID-19, як показало дослідження (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...