Неділя, Кві 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Пекін публікує суперечливі дані про кількість хворих по мірі загострення епідемії (ВІДЕО)

Субота, 20 червня 2020 року

Працівник служби безпеки в захисному костюмі стоїть на сторожі в житловому районі, який знаходиться в режимі ізоляції, недалеко від східного ринку Юйцюань в Пекіні, Китай, 15 червня 2020 року. NOEL CELIS/AFP via Getty Images

Новий спалах вірусу КПК* (COVID-19) у Пекіні спонукав владу вжити суворих заходів щодо стримування епідемії. 15 червня пекінська адміністрація оголосила, що все місто перейшло у режим воєнного часу».

Між тим влада наводить суперечливі цифри по пекінській епідемії. Нові внутрішні документи, отримані китайським виданням The Epoch Times, виявили інші дані.

Китайські медики пов'язали новий спалах захворювання із зараженим лососем, який продавався на Пекінському ринку. Влада негайно припинила імпорт європейського лосося — хоча експерти кажуть, що сама риба навряд чи може переносити хворобу.

Суперечливі дані

15 червня національна комісія охорони здоров'я Китаю повідомила, що за день до цього в Пекіні у 36 чоловік діагностували вірус.

Пізніше в понеділок Пекін оголосив, що в період з 11 по 14 червня у 79 осіб підтвердився діагноз із симптомами, а ще сім осіб були безсимптомними носіями інфекції. Китай відносить безсимптомних носіїв до окремої категорії.

Внутрішні документи з лікарні Дітань (єдина лікарня в Пекіні, яка, як відомо на сьогодні, лікує хворих на COVID-19), показали, що 14 червня в цьому закладі лікувалися 375 пацієнтів з лихоманкою — 41 із них з діагнозом COVID-19.

Це на п'ять більше офіційно заявлених 36 осіб.

На 11, 12 і 13 червня показники з лікарні збігалися з офіційно заявленими: 1, 6 і 36.

Але й самі дані китайської влади суперечливі.

Прес-секретар Пекінської муніципальної комісії охорони здоров'я Дат Сяоцзюнь заявив на прес-конференції, що в останні дні близько 200 тис. жителів міста пройшли тести на нуклеїнові кислоти.

«14 червня Пекін перевірив зразки 76 499 людей, 59 із них позитивні», — сказав Дат.

Але не пояснив, чому це число не збігається з офіційно оголошеними на 14 червня із 36 діагностованими випадками і шістьма безсимптомними носіями, що становить 42 позитивних результатів.

Поширення спалаху

Спалах хвороби поширився і на інші райони країни. Південно-західна китайська провінція Сичуань повідомила 15 червня, що була одна діагностована пацієнтка, яка повернулася з Пекіну 9 червня. Її чоловік все ще перебуває в столиці, і 14 червня йому також поставили діагноз COVID-19.

Також у понеділок північна китайська провінція Хебей повідомила про трьох підтверджених пацієнтів і одного безсимптомного носія. Це бабуся, мати, батько і шестирічна дитина у сім'ї.

Усі четверо нещодавно побували в Пекіні, і двоє з них відвідали продовольчий ринок Сіньфаді, який, за твердженням влади, став відправною точкою нового спалаху.

Ринок Сіньфаді являє собою комплекс складів і торгових залів, які займають площу розміром майже в 160 футбольних полів (112 га). Сіньфаді більш ніж у 20 разів більший ринку морепродуктів в Ухані, де були зафіксовані деякі з перших випадків захворювання. Тисячі тонн овочів, фруктів і м'яса щодня переходять із рук у руки на ринку.

«Режим воєнного часу»

Високопоставлений чиновник Пекінського міського уряду Сюй Ін заявив на щоденній прес-конференції в понеділок:

«Зусилля щодо стримування швидко перетворилися на режим воєнного часу».

Сюй сказав, що 7200 районів і майже 100 тис. Працівників, які борються з епідеміями вступили на «поле битви».

Нові випадки захворювання призвели до того, що в багатьох районах Пекіну знову прийняли жорсткі заходи, зокрема цілодобові контрольно-пропускні пункти, закриття шкіл і спортивних об'єктів. Також відновили перевірки температури громадян в торгових центрах, супермаркетах і офісах.

Жителям рекомендували уникати скупчення людей і групового прийому їжі.

Деякі райони направили чиновників до житлових кварталів у рамках операції, яку назвали «тук-тук», щоб виявити людей, які відвідали Сіньфаді.

У неділю вдень район Хуасян в Пекіні оголосили «регіоном високого ризику» поширення вірусу. 12 сусідніх районів додали до списку «регіонів середнього ризику», що в цілому склало 22 райони.

Уряди багатьох регіонів Китаю також застерігають жителів від поїздок у столицю і вводять карантинні вимоги для приїжджих з Пекіну.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Через COVID-19, знайдений у лососі, індустрія зіткнулася із проблемами (ВІДЕО)

Кількість смертей від COVID-19 у Китаї в 10 разів перевищує офіційні дані, — дослідження (ВІДЕО)

В одному з районів Пекіну після нового спалаху епідемії ввели «Військовий режим»

2,2 млн осіб у провінції Хубей могли заразитися COVID-19, як показало дослідження (ВІДЕО)

Компартія Китаю стверджує, що дотримувалася відкритості і прозорості під час спалаху епідемії (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...