Субота, Тра 8, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Німецьке кафе видало відвідувачам смішні капелюхи для соціального дистанціювання! (ВІДЕО)

Субота, 27 червня 2020 року

Фото: Nathan Dumlao/unsplash.com/СС0

Німецьке кафе, що відкрилося для публіки після того, як країна послабила карантинні обмеження, прийняло новий підхід до соціального дистанціювання. Клієнтів кафе попросили носити капелюхи, виготовлені з аквапалок*, щоб відвідувачі знаходилися на відстані півтора метри один від одного.

Кафе Café & Konditorei Rothe у Шверіні, Німеччина, стало хітом після того, як 9 травня 2020 року власниця закладу Жаклін Роті опублікувала в «Фейсбуці» фотографію своїх відвідувачів. Сотні користувачів прокоментували комічне видовище.

На фотографії зображені щасливі клієнти кафе, які сидять за столиками з напоями. Відвідувачі, які знаходяться на достатній відстані один від одного завдяки незвичайним капелюхам, на яких прикріплено щось на зразок пропелера з поліетиленових аквапалок, які ще називають «локшиною для басейну».

«Як здорово! Іронія і сарказм об'єдналися, — прокоментував один із користувачів мережі, — на мій погляд, зараз це актуально».

«Капелюхи будуть дезінфікувати, після того, як їх знімуть?» — запитав один чоловік, висловивши занепокоєння з приводу ефективності смішних капелюхів.

«Уявіть собі ситуацію, коли всі гвинти запустяться і злетять одночасно...», — пожартував інший.

Жаклін сказала в інтерв'ю Independent, що ідея використовувати такі капелюхи належить місцевій німецькій телекомпанії RTL, а не співробітникам кафе. Компанія знімала відкриття кафе і ресторанів у цьому районі і привезла з собою в якості реквізиту головні убори з аквапалок.

«Ми запитали наших клієнтів, надінуть вони ці смішні капелюхи, і багато хто охоче погодилися, — пояснила Жаклін Роті. — У ці важкі часи приємно приносити людям радість».

Власниця кафе уточнила, що головні убори були призначені тільки для зйомок, її клієнти не будуть носити яскраву «аквалапшу» на регулярній основі.

«Дуже цікаво і несподівано, що наші клієнти погодилися, — сказала Жаклін в інтерв'ю CNN, — Але це показало нам, наскільки важко тримати дистанцію в 1,5 метра».

Господиня закладу також вважає, що це вірусне фото, присвячене відкриттю кафе, демонструє, наскільки непросто сфері послуг оговтатися від пандемії. Адже половина місць пустує.

*Аквапалка ― це спеціальне пристосування у вигляді довгастого поролонового циліндра для занять акваеробікою. Інші назви – нудл, «локшина».

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

20% населення світу ризикують важко перенести COVID-19, якщо заразяться (ВІДЕО)

COVID-19 з'явився в Італії вже в середині грудня, — дослідження (ВІДЕО)

Епідемію в Пекіні «взяли під контроль»? (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...