Середа, Сер 12, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Пекін готується до масштабного поширення COVID-19, судячи з внутрішніх документів (ВІДЕО)

Середа, 1 липня 2020 року

22 червня о 3 годині дня натовп людей зібрався, щоб пройти тест на нуклеїнові кислоти в районі Хайдянь, Пекін. The Epoch Times

Нещодавно китайськомовне видання The Epoch Times отримало внутрішні документи, які показують, що епідемічна ситуація в Пекіні серйозна. Влада готується до масштабного поширення *вірусу КПК (COVID-19): будують модульні лікарні і прискорюють створення лабораторій з тестування на нуклеїнові кислоти.

Нещодавно влада Пекіну повідомила, що в медсестри у відділенні невідкладної допомоги міжнародної лікарні при Пекінському університеті діагностували COVID-19.

У лікарні ввели закрите управління. Амбулаторне відділення та відділення невідкладної допомоги тимчасово закрили, прийом на госпіталізацію нових пацієнтів також призупинили.

The Epoch Times вдалося отримати екстрене повідомлення, видане 19 червня комісією охорони здоров'я району Дасин у Пекіні.

У документі від усіх лікарень зажадали терміново перевірити хворих, особливо тих, які проходять стаціонарне лікування. Виявити серед них нещодавно переведених з міжнародної лікарні при Пекінському університеті. «Виявивши таких пацієнтів, негайно встановити за ними контроль».

Подібні зауваження не згадувалися в офіційному повідомленні.

Медичний персонал лікує пацієнтів з COVID-19, Китай, 19 березня 2020 року. STR/AFP via Getty Images

Пекін забороняє розголошувати інформацію про епідемію

Внутрішні документи показують, що влада Пекіну суворо контролює розповсюдження інформації про епідемію.

12 червня комісія охорони здоров'я району Дасин опублікувала повідомлення з вимогою щоденно надавати інформацію про переміщення груп високого ризику. Ці відомості належать до конфіденційних даних, тому всі звіти повинні бути зашифровані.

В іншому повідомленні від 13 червня зазначено, що різні медичні установи повинні ще більше збільшити інформаційну звітність.

Установи повинні дотримуватися вимог воєнного стану під час профілактики епідемії. Не можна самовільно публікувати інформацію про епідемію або випадках зараження, не можна розголошувати відповідну інформацію, суворо забороняється надсилати відомості про епідемію в інтернет або чати, тощо.

Інформація з протоколу щоденних нарад з профілактики та контролю епідемії в районі Пінгу

The Epoch Times отримала примірник Протоколу наради з профілактики та контролю в районі Пінгу в Пекіні», де згадується один із способів контролю за громадською безпекою — збір даних.

У протоколі йдеться, що зараз громадська безпека і епідеміологічне обстеження мають співвідношення 1:1, бо громадська безпека безпосередньо залежить від епідеміологічного обстеження.

У протоколі наради від 20 червня згадується, що з 10 червня усі медичні заклади міста посилили перевірку стаціонарних хворих, переведених з міжнародної лікарні при Пекінському університеті. Протокол вимагає суворого виконання інструкцій від начальства.

Там також зазначається, що уряд схвалив створення модульних лікарень на території лікувальних установ: районних лікарень та лікарень традиційної китайської медицини. І зажадав прискорити будівництво лабораторій для тестування на нуклеїнові кислоти.

У протоколі наради від 21 червня потрібно, щоб до 30 червня всі лікарні третьої категорії — найвищого класу, згідно з китайською системою класифікації — повинні мати можливість проводити тести на нуклеїнові кислоти. У терміновому порядку необхідно встановити апарати для КТ, вартість яких не повинна перевищувати 2 млн юанів.

Офіційні дані

Згідно з офіційною статистикою Китаю, епідемія в Пекіні охопила 10 районів і поширилася на провінції Чжецзян, Ляонін, Хебей, Сичуань, Хенань і місто центрального підпорядкування Тяньцзінь.

За даними влади, в період з 11 по 23 червня в місті виявлено 256 нових випадків зараження.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Медиків із різних провінцій Китаю відправили до Пекіна, щоб допомогти впоратися з новим спалахом COVID-19 (ВІДЕО)

Епідемію в Пекіні «взяли під контроль»? (ВІДЕО)

Пекін публікує суперечливі дані про кількість хворих по мірі загострення епідемії (ВІДЕО)

20% населення світу ризикують важко перенести COVID-19, якщо заразяться (ВІДЕО)

COVID-19 з'явився в Італії вже в середині грудня, — дослідження (ВІДЕО)

Тайвань не вводив карантин, але успішно впорався з епідемією COVID-19 (ВІДЕО)

Найбільша у світі гребля «Три ущелини» в Китаї може прорватися через сильні дощі (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...