ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Число хворих на COVID-19 у Пекіні вище, ніж оголошує влада, — внутрішні документи (ВІДЕО)

Велика Епоха
Дві жінки в захисних костюмах йдуть по вулиці біля закритого ринку «Синьфади» в Пекіні 13 червня 2020 року. GREG BAKER/AFP via Getty Images

Офіційна кількість випадків зараження вірусом КПК* (COVID-19) у Пекіні неухильно знижується. Проте нещодавно китайськомовне видання The Epoch Times отримало кілька документів, відповідно до яких тільки в одній пекінській лікарні число заражених вище, ніж офіційні цифри.

19 червня лікарня «Дітань» відправила до комісії охорони здоров'я Пекіну «Щоденний звіт про тестування на нуклеїнові кислоти», який показав, що за день (з 18 червня 22:00 по 19 червня 22:00) вони зібрали 800 зразків. 773 людини пройшли тест, з них 246 дали позитивний результат і їх госпіталізували.

19 червня лікарня «Дітань» відправила «Щоденний звіт про тестування на нуклеїнові кислоти». The Epoch Times

Отже, 19 червня лікарня «Дітань» прийняла на лікування щонайменше 246 заражених. Оскільки у звіті йдеться тільки про кількість заражених за один день, ці цифри не відображають загальну кількість госпіталізованих з COVID-19.

Згідно з офіційною статистикою епідемії, 19 червня влада Пекіну зареєструвала 205 випадків зараження.

Як повідомляє комісія охорони здоров'я Пекіну. «Дітань» — одна з них.

Таким чином, тільки в одній із 20 лікарень, госпіталізованих пацієнтів з коронавірусом більше, ніж в офіційній статистиці по всьому місту.

Один до двадцяти — співвідношення досить лякає, проте, The Epoch Times отримало ще один звіт: «Загальна статистика амбулаторного пункту», ось там співвідношення 1:79.

14 червня комісія охорони здоров'я Пекіну повідомила, що в місті 79 медичних установ відкрили амбулаторні пункти, де пацієнти повинні пройти тести на виявлення нуклеїнових кислот та антитіл, комп'ютерну томографію і здати загальний аналіз крові. На базі лікарні «Дітань» також працює амбулаторний пункт.

У «Загальній статистиці амбулаторного пункту» лікарні «Дітань» за 17 червня сказано, що того дня в амбулаторію звернулося 288 осіб, з них у 26 результати тестів на коронавірус виявилися позитивними.

«Загальна статистика амбулаторного пункту» лікарні «Дітань» за 17 червня. The Epoch Times

За повідомленням комісії охорони здоров'я Пекіну, 17 червня у столиці діагностували 21 випадок зараження.

Отже, 17 червня із 79 установ тільки в одній лікарні кількість діагностованих випадків вже перевищила офіційні дані.

Це не перший раз, коли влада Пекіну занижує дані про епідемію.

14 червня в Пекіні офіційно діагностували 36 випадків. Однак у звіті, який отримало The Epoch Times сказано, що 14 червня лікарня «Дітань» прийняла на лікування 41 пацієнта з COVID-19.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Медиків із різних провінцій Китаю відправили до Пекіна, щоб допомогти впоратися з новим спалахом COVID-19 (ВІДЕО)

Епідемію в Пекіні «взяли під контроль»? (ВІДЕО)

Пекін публікує суперечливі дані про кількість хворих по мірі загострення епідемії (ВІДЕО)

20% населення світу ризикують важко перенести COVID-19, якщо заразяться (ВІДЕО)