П'ятниця, Жов 30, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

ВООЗ недооцінює ризик повітряної передачі COVID-19, вважають 239 вчених (ВІДЕО)

Вівторок, 13 жовтня 2020 року

Покупці шикуються в чергу в магазині Costco, Перт, Австралія, 19 березня 2020 року. Paul Kane/Getty Images

«Прийшов час вирішити проблему повітряної передачі COVID-19» (It is Time to Address Airborne Transmission of COVID-19) — так називається відкритий лист 239 вчених із 32 країн до Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та інші установи охорони здоров'я, в якому вони закликають оновити інформацію про коронавірус (вірус КПК*).

Група вчених вважає, що ВООЗ слід приділити більше уваги значущості поширенню COVID-19 повітрям, пише The New York Times.

Повітряна передача відрізняється від передачі крапельним шляхом. Повітряна передача відноситься до наявності надзвичайно дрібних частинок (діаметром <5 мкм), які можуть залишатися в повітрі тривалий час і переміщатися на відстані, що перевищує один метр, згідно з інформацією ВООЗ.

«Великий потенційний вплив при вдиханні вірусів в мікрокраплях на коротких та середніх відстанях (до декількох метрів або в масштабі приміщення), і ми виступаємо за використання профілактичних заходів, щоб послабити повітряну передачу», — пишуть учені.

Передача коронавірусу

Це відрізняється від заяви ВООЗ. У дійсних інструкціях організації йдеться, що коронавірус передається від людини до людини головним чином через респіраторні краплі (діаметром > 5-10 мкм) і при контакті.

Краплі викидаються, коли заражена людина кашляє, чхає чи розмовляє, ось чому люди повинні триматися на відстані не менше одного метра один від одного і регулярно мити руки або протирати їх засобом із спиртом.

Проте група вчених представила докази того, що більш дрібні частинки, які переміщуються на великі відстані, також заражають людей.

За заявою авторів листа, нові дані вказують на те, що повітряна передача може грати більш важливу роль, ніж та, що визнана досі ВООЗ.

6 липня представник ВООЗ CNBC заявив, що їм відомо про відкритий лист і що технічні експерти ВООЗ вивчають його зміст.

Згідно зі статистикою Університету Джона Хопкінса, на сьогоднішній день близько 11,8 млн осіб у всьому світі заразилися COVID-19, з яких 544 415 померли. Дані не включають випадки зараження і смерті, які, як вважають дослідники, приховала компартія Китаю .

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Китай не повідомив ВООЗ про спалах епідемії в Ухані (ВІДЕО)

У Пекіні епідемія продовжує поширюватися, жителі проходять тестування на нуклеїнові кислоти (ВІДЕО

Число хворих на COVID-19 у Пекіні вище, ніж оголошує влада, — внутрішні документи (ВІДЕО)

Медиків із різних провінцій Китаю відправили до Пекіна, щоб допомогти впоратися з новим спалахом COVID-19 (ВІДЕО)

Епідемію в Пекіні «взяли під контроль»? (ВІДЕО)

Пекін публікує суперечливі дані про кількість хворих по мірі загострення епідемії (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...