Понеділок, Вер 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Влада Китаю йде на крайні заходи ізоляції в епіцентрах спалаху COVID-19

Понеділок, 14 вересня 2020 року

Фото: Brown/AFP/Getty Images

Ще 16 липня китайська влада ввела суворі карантинні заходи в сіньцзянській столиці Урумчі через нову хвилю епідемії вірусу КПК* (CОVID-19). Жителі міста повідомили китайськомовне видання The Epoch Times, що їхнє повсякденне життя сильно обмежили. Крім того, їм заборонили публікувати в інтернеті інформацію про спалах хвороби.

Нещодавно житель Урумчі Лі Цян розповів, що він і його сусіди двічі тестувалися на COVID-19. Результат був негативний. Але влада так і не повідомила, коли жителі зможуть вільно покинути свій будинок.

«Ми все більше і більше турбуємося. Ми не можемо вийти за двері та не можемо заробити грошей», — сказав Лі.

В умовах ізоляції жителі можуть купувати їжу тільки в інтернет-магазинах або замовляти її у схвалених урядом волонтерів.

Через брак продовольства «їжа дуже дорога, особливо м'ясо і фрукти», поскаржився Лі. В кінці липня м'ясо коштувало близько 4,9 долара за 450 г, а зараз стоїть 6,4 долара за 450 г.

Лі сказав, що нещодавно купив трохи винограду і це обійшлося йому в 1,3 долара за 450 г. У серпні 2019 року ціна на виноград в Урумчі становила $ 0,65 за 450 г, за даними міського комерційного бюро.

Деякі жителі Урумчі не витримали тривалого карантину і покинули свої будинки. За це їх покарали.

Міська влада попередила жителів про наслідки у відеоролику, опублікованому в соціальних мережах 12 серпня. У ньому чотирьох осіб змусили стояти під палючим сонцем за те, що вони не підкорилися міським карантинним правилам.

Заборонні заходи обурюють і жителів Даляня, де також спостерігається третя хвиля епідемії.

Міський уряд повідомив, що поліція вже покарала 52 людини по чотирьох кримінальних і 54 людини по 38 адміністративних справах, пов'язаних зі спалахом COVID-19.

Влада заявила, що ці люди порушили правила ізоляції.

Лі Пін (псевдонім), мешканка житлового комплексу Daoxin Jiayuan в Даляньській затоці розповіла, що влада стежить за жителями, щоб переконатися, що вони залишаються вдома. Для цього використовують охоронців і безпілотники. Жителям Даляньської затоки забороняється залишати домівки. Будь-кого, хто порушить це правило, поліція затримає на термін від 7 до 15 днів, сказала Лі Пін.

Лі Пін також повідомила, що жителі її будинку повинні були пройти тест на COVID-19 чотири рази.

«Обмеження стають усе жорсткішими і жорсткішими ... тепер навіть неможливо викинути сміття ... дрони стежать за нами. Вони можуть зафіксувати, чи були люди на вулиці».

Лі Пін додала, що продукти стали дуже дорогі, а багато хто втратив роботу під час пандемії.

Ізоляція розтягнулася на кілька тижнів, і Лі Пін каже, що її дочка, якій майже чотири роки, не витримує.

«Вона все частіше говорить мені, що хоче побачити море і зустрітися з друзями».

Житель Даляня також надав виданню The Epoch Times відео, зняте в його житловому комплексі.

Чоловік хотів забрати їжу, яку замовив у приватній службі, але його затримали, як тільки він покинув територію комплексу.

Охоронці скрутили його, притиснули до землі, розірвавши футболку, і наділи наручники. Коли приїхала поліція, його відправили до слідчого ізолятора на п'ять днів.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Наявні розробки вакцини будуть марні проти нової мутації COVID-19 (ВІДЕО)

Учені досліджують новий симптом COVID-19: висип у роті (ВІДЕО)

COVID-19 може пошкодити мозок, — дослідження (ВІДЕО)

Імунітет до COVID-19 — «крихкий» і «недовговічний», попереджає імунолог (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...