Середа, Вер 23, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Жителі китайського міста залишилися без їжі через раптово введений режим ізоляції (ВІДЕО)

Середа, 12 серпня 2020 року

29 липня 2020 року медичний працівник проводить тест на коронавірус COVID-19 у жителя міста Шеньян у північно-східній китайській провінції Ляонін, Китай. STR/AFP via Getty Images

Епідемія вірусу КПК* (COVID-19) поширилася в китайському місті Далянь, тому влада ввела обов'язкову ізоляцію.

4 серпня Національна комісія охорони здоров'я Китаю оголосила про десятки нових інфікованих, але місцеві жителі побоюються, що справжня ситуація набагато гірша.

У Даляні влада оточила 24 пункти (села і мікрорайони), а також 80 житлових комплексів, щоб запобігти поширенню вірусу. Про це заявив на пресконференції директор Даляньського муніципального бюро по цивільних справах Тан І.

«Ніхто не може увійти або вийти», — сказав Тан.

Жителі Даляня повідомили китайськомовному виданню The Epoch Times, що у них закінчується їжа через ці умови.

Чень живе в комплексі «Цзінді Іцзін» у Даляньській затоці. Він розповів, що влада перекрила вихід о п'ятій ранку 23 липня, після того як у когось в сусідньому житловому комплексі був діагностований COVID-19.

Вранці 23 липня Чень і його сусіди виявили, що не можуть покинути територію комплексу.

«Комплекс раптово заблокували, і у нас не було ні часу на підготовку, ні запасів їжі», — поскаржився Чень.

З того часу Чень і його сусіди не могли вийти за покупками, а платформа електронної комерції, яку влада надали людям для купівлі продуктів, не мала достатньої кількості запасів.

«Ніяких фруктів, м'яса або морепродуктів. Овочів дуже мало. Дуже скоро на платформі закінчилася їжа. Це тривало цілий тиждень, — розповів Чень.

«Ми телефонували на гарячу лінію мера, в Комітет у справах громад і в керуючу компанію комплексу, але ніхто не відповідав на наші запити».

Чень також згадав, що в його будинку живе сім'я з дитиною, яка нещодавно вночі захворіла. Влада не дозволила відвезти дитину в лікарню, і заборонила піти в аптеку за ліками.

«Добре, що сусід знайшов якісь ліки вдома і дав їх батькам дитини», — сказав Чень.

Наступного дня батьки зібрали підписи, зокрема представників Комітету у справах громад, керуючої компанії та поліцейського управління, з проханням дозволити відвідування лікарні. Тільки тоді влада пішла на зустріч.

2 серпня Чень і кілька сусідів створили свою торговельну платформу і найняли людей з неізольованих районів, щоб купувати і доставляти їм їжу.

Лінь Меня з житлового комплексу «Лішуй Хаотін» в Даляньській затоці, також зобов'язали залишатися вдома. Він розповів, що платформа електронної комерції, створена владою, забезпечує овочами тільки тисячу осіб з десятків тисяч.

Лінь скаржився, що овочів мало і вони дорогі. Що стосується літніх людей, «вони знаходяться в дуже поганому становищі. Вони не вміють користуватися платформою електронної комерції», — додав Лінь.

В останні кілька днів мешканці в районі Даляньської затоки також надсилали виданню The Epoch Times відеозаписи конфліктів, які спалахували через скарги людей на нестачу продуктів.

Одне відео, опубліковане 3 серпня показало, що жителі багатоквартирного житлового комплексу попросили керуючу компанію дозволити продавцям завозити в їх район харчі. Їм відмовили.

Суперечка переросла в бійку. В результаті близько десятка поліцейських, деякі були озброєні, а також оперативна група прибули на місце події і затримали кількох жителів.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Пекін приховував ключову інформацію про COVID-19, повідомила колишня співробітниця лабораторії Гонконгу (ВІДЕО)

Влада Китаю знищувала сліди вірусу COVID-19, — вважає гонконзький експерт (ВІДЕО)

Аналітики вважають, що причиною падіння цін на мельтблаун у Китаї стала так звана дипломатія масок (ВІДЕО)

«Одинадцять мільйонів масок — усе це мотлох», — заявив федеральний міністр транспорту Німеччини

Comments   

загрузка...