Четвер, Вер 24, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

За словами експертів у галузі охорони здоров'я, маски N95 поширюють мікроби людини

Неділя, 30 серпня 2020 року

Маски N95 вважаються одним із основних засобів профілактики епідемій. Проте експерти попереджають, що не всі маски N95 ефективно запобігають поширенню СOVID-19, пише Fox News.

За словами експертів у галузі охорони здоров'я, маски N95 з клапанами видиху фактично поширюють мікроби людини. Співробітник служби охорони здоров'я Сан-Франциско доктор Томас Арагон у травні підписав постанову з попередженням про потенційну небезпеку, яку представляють ці маски.

«Будь-яка маска з одностороннім клапаном (зазвичай це пластиковий барабан на передній або бічній стороні маски), який полегшує дихання, вивільняє краплі, піддаючи ризику всіх, хто знаходиться поблизу», — йдеться в постанові.

Відповідно до даних Центру по контролю і профілактиці захворювань (CDC), стандартні маски N95 можуть фільтрувати близько 95% частинок повітря, тим самим значно знижуючи ризик впливу вірусу для людини. Але маски з клапанами видиху «дозволяють нефільтрованому видихуваному повітрю потрапляти в стерильну зону».

«З огляду на те, що основна функція цих масок полягає не в тому, щоб захистити власника, а в тому, щоб захистити інших від потенційно заразного безсимптомного власника маски, ці односторонні клапани роблять їх практично марними для захисту інших», — говорить доктор Метью Л. Спрінгер, кардіолог з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско.

Якщо ваша маска з клапаном видиху, експерти охорони здоров'я радять просто закрити його шматочком скотчу.

Джерело: Epoch Times

Comments   

загрузка...