Неділя, Вер 27, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

США планують заборонити в'їзд усім членам компартії Китаю та їхнім сім'ям, а це понад 90 млн осіб (ВІДЕО)

П'ятниця, 24 липня 2020 року

Військовий поліцейський стоїть перед посольством США в Пекіні, 18 квітня 2001 року. STEPHEN SHAVER/AFP/Getty Images

16 липня низка американських ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що адміністрація Трампа обговорює заборону на в'їзд у США для всіх членів Комуністичної партії Китаю (КПК) та їхніх сімей.

Першою про це написала газета The New York Times, потім The Wall Street Journal і Reuters.

За відомостями The New York Times, окрім заборони на в'їзд у США проект, який знаходиться на стадії розробки, може також дозволити уряду анулювати візи членів КПК та їхніх сімей, які вже знаходяться у Сполучених Штатах. У цьому випадку їх депортують.

Деякі запропоновані пункти також націлені на військовослужбовців і керівників державних підприємств, більшість із яких також є членами КПК.

«Це стане важливим кроком на шляху, яким ішов останні місяці держсекретар Майк Помпео, щоб позбавити легітимності Комуністичну партію і 90 млн її членів», — прокоментував Майкл Піллсбері, неофіційний радник Трампа по Китаю і директор Центру стратегічних досліджень Китаю при Гудзонському інституті у Вашингтоні.

Майк Піллсбері, неофіційний радник Трампа по Китаю

Майкл Піллсбері, неофіційний радник Трампа по Китаю і директор Центру стратегічних досліджень Китаю при Гудзонському інституті у Вашингтоні. Su Ziqing/The Epoch Times

Як вважає Піллсбері, Пекін не вживе заходів у відповідь, тому що «було б безглуздо» заборонити всім членам Республіканської партії в'їзд в Китай.

Проект буде засновано на положенні в Законі про імміграцію та громадянство. Він дає президенту право призупиняти в'їзд іноземних громадян, які, як вважається, «завдають шкоди інтересам Сполучених Штатів».

16 липня держсекретар США Майк Помпео не став підтверджувати інформацію про заборону, але сказав:

«Під керівництвом президента ми думаємо про те, як дати відсіч Комуністичній партії Китаю. Це можна побачити в торгівлі, інших видах економічної діяльності та в дипломатії».

«Ми шукаємо вірний спосіб, як вчинити. Ми хочемо переконатися, що робимо це відповідно до американських традицій. Президент і наша команда розглядають безліч ідей », — додав Помпео в інтерв'ю телеканалу Fox News.

Прес-секретар Білого дому Кейлі Макінані сказала журналістам:

«Ми розглядаємо всі варіанти щодо Китаю».

Анонімні джерела Reuters заявили, що обговорення можливої заборони на видачу віз членам КПК та їхнім сім'ям знаходиться на ранніх стадіях, і проект ще не передано президенту.

На думку уряду США, приховування епідемії компартією Китаю призвело до поширення вірусу по всьому світу і завдало серйозного удару світовій економіці. Також 30 червня КПК прийняла закон про національну безпеку в Гонконзі, який викликав нову хвилю обурення у світовому співтоваристві.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

На думку авторів дослідження, COVID-19 можна визначити за голосом

Китай не повідомив ВООЗ про спалах епідемії в Ухані (ВІДЕО)

У Пекіні епідемія продовжує поширюватися, жителі проходять тестування на нуклеїнові кислоти (ВІДЕО

Число хворих на COVID-19 у Пекіні вище, ніж оголошує влада, — внутрішні документи (ВІДЕО)

Медиків із різних провінцій Китаю відправили до Пекіна, щоб допомогти впоратися з новим спалахом COVID-19 (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...