Четвер, Вер 24, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Будинок чоловіка під час карантину перетворився на маленький ботанічний сад (Відео)

Неділя, 9 серпня 2020 року

Житель китайського міста Ланфан, провінції Хубей, ще до початку епідемії поїхав у відрядження в інше місто. Його своєчасному поверненню завадив карантин, введений в країні. Повернувшись додому, він не впізнав «рідного гнізда», повідомляє видання Кenh14.

Перед від'їздом чоловік попросив брата подбати про дві виноградні лози, що росли в горщиках в його квартирі. Брати жили в одному будинку, тому вчасно поливати рослини і доглядати за ними не становило жодних проблем.

У відрядженні власник квартири пробув близько семи місяців. Через введені урядом обмеження на міжміські поїздки. Повернувшись додому, чоловік відчув невелике потрясіння.

Його квартира перетворилася на маленький ботанічний сад. Рослини захопили всі чотири стіни, використовуючи в якості опори меблі, телевізор, фотографії на стінах.

Відео «заростей» привернуло увагу користувачів. Одних вразила життєздатність лози в домашніх умовах, інші захоплювалися талантами брата, який домігся такого результату.

«У мене загинули 4 рослини за останні 7 місяців. У чому секрет вашого брата, який так добре дбає про рослини?» — цікавиться один із користувачів.

Comments   

загрузка...