Субота, Бер 6, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Повітряні кулі будуть поставляти інтернет кенійцям: проект Loon (ВІДЕО)

Понеділок, 24 серпня 2020 року

Дітище Google — компанія Loon — створює аеростати, які дозволяють жителям сільських районів отримувати доступ до мережі інтернет. На сьогодні в Кенії готові до запуску 35 повітряних куль.

Це один із перших комерційних проектів, організованих Loon. Раніше кулі використовувалися в основному під час надзвичайних ситуацій, наприклад, під час стихійних лих — урагану «Марія» в Пуерто-Ріко в 2017 році і землетрусу в Перу в 2019 році.

Повітряні кулі, які посилають інтернет-сигнали, підіймаються до шарів стратосфери і дрейфують там, немов гігантські білі медузи, що плавають в небі. Управління їхнім польотом здійснюється із землі за допомогою програмного забезпечення Google.

Запуск стратостата здійснюється із використанням спеціальних машин, висота яких приблизно 27 метрів.

Конструкція літального апарату складається із блоку з механізмами та повітряної кулі. Куля зроблена з величезних листів поліетилену і наповнена гелієм, рівень якого контролюється системою повітряного насоса. Електронні пристрої живляться від сонячних батарей, а акумулятори зберігають сонячну енергію, щоб політ міг тривати і вночі. Також до кулі кріпиться парашут.

Термін служби одного аеростата — близько ста днів, проте компанія запевняє, що завдяки новому дизайну стратостати зможуть продовжувати працювати майже вдвічі довше, приблизно 200 днів.

Генеральний директор Loon Аластер Уестгарт повідомив, що повітряні кулі вже було протестовано, і за їхньою допомогою до інтернету підключилися понад 35000 кенійських користувачів. Тепер у західній і центральній Кенії пацієнти зможуть швидко зв'язатися зі своїм лікарем, учні — отримати потрібну інформацію із предметів, а фермери — дізнатися прогноз погоди і розрахувати час для посадки або збору врожаю.

На думку розробників, використання стратостатів у деяких місцях буде вигіднішим, ніж будівництво станцій стільникового зв'язку або прокладка кабелю. Таким чином компанія прагне створити ще один спосіб, який зробить інтернет-з'єднання більш доступним для жителів віддалених регіонів Кенії.

Читайте далі:

У Кенії знайшли простий спосіб відновлення лісів: кульки з насінням від Seedballs Kenya

Розробники повітряного таксі хочуть зробити його більш «зеленим», застосувавши водень

Раффаелло Д'Андреа примусив свої дрони кружляти в танці

Comments   

загрузка...