Субота, Тра 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Масштабна повінь у Китаї створює міста-примари (ВІДЕО)

Понеділок, 27 липня 2020 року

19 липня повіт Гучжень у провінції Аньхой постраждав від сильної повені за останні 20 років. Фото надані місцевими жителями

Китай як і раніше страждає від повеней. Через безперервні зливи рівень води в річках, зокрема в річці Янцзи, досяг критичної позначки. Великі і малі водосховища один за іншим скидають воду.

19 липня повіт Гучжень в провінції Аньхой постраждав від сильної повені за останні 20 років. Бурхливі потоки раптово увірвалися в місто. Водопостачання і електрику відключили по всьому місту. Влада не повідомила про злив води заздалегідь, тому жителі були захоплені зненацька.

22 липня кореспондент китайськомовного видання The Epoch Times дізнався від місцевих жителів, що більшості довелося покинути свої будинки і евакуюватися.

Гучжень перетворилося на «місто-привид»

«Вулиці виглядають, як в міста-примари, — каже житель. — Повінь була дуже сильною, чув, що кілька людей загинули, жодного (трупа) ще не виявили, а деяких і не знайти зовсім, в основному людей похилого віку».

«Будинки, магазини, все затопило, тепер тут орудують мародери, які влазять у всі будинки, їх взагалі нічого не хвилює», — зітхає власник ювелірного магазину Лю Ган (псевдонім).

За відкритою інформацією, повіт Гучжень відомий як «столиця пташиного пуху» і «рідне місто білого гусака». Гучжень — одна з чотирьох основних баз по збору і розподілу пташиного пуху.

За відомостями кореспондента, в місті багато заводів по обробці пуху. В результаті повені заводи затопило, тому товари і виробництво постраждали.

Деякі жителі задаються питанням, чому в інших місцях заздалегідь повідомляють про евакуацію, а вони жодного повідомлення не отримали.

«Наш повіт — район затримання паводкових вод, тобто вся вода тече до нас, якщо не сюди, є тільки два шляхи: перший — в провінцію Хенань, а другий — в провінцію Цзянсу», — сказав Лю Ган.

«Вода тільки у нас, не знаю, про що думає влада, схоже, що на нас вже махнули рукою. Як тільки всі евакуюються, з Гучжень попрощаються. Його затопило один раз, якщо затопить вдруге — нічого страшного. Вважаю, так нагорі і думають ».

Пізніше влада випустила повідомлення, яке забороняє жителям повертатися додому.

Влада не повідомляє людей про повінь

Гребля «Три ущелини», як і раніше під загрозою. Щоб послабити тиск на неї, воду часто скидають без попереднього повідомлення.

Гу Хе, житель повіту Данту провінції Аньхой, вважає, що влада вживає такі заходи для того, щоб захистити ключові міста і греблю «Три ущелини». Але вона, швидше за все, все одно зруйнується. Ніхто не знає, коли саме це станеться, але це стане справжньою катастрофою.

20 липня в провінції Аньхой на греблі «Ванцзяба» почався аварійний скид води, через що більше ніж 2000 жителів уздовж узбережжя довелося терміново евакуювати.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Руйнівні повені змусили китайців задуматися про міцність своєї найбільшої дамби (ФОТО і ВІДЕО)

Найбільша у світі гребля «Три ущелини» в Китаї може прорватися через сильні дощі (ВІДЕО)

Рівень води у водосховищі «Три ущелини» продовжує підвищуватися (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...