ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Південна Корея оштрафувала TikTok за збір даних про неповнолітніх користувачів (ВІДЕО)

Велика Епоха
Логотип додатки TikTok, Париж 14 грудня 2018 року. JOEL SAGET/AFP/Getty Images

15 липня Корейська Комісія по зв'язку (ККЗ) оголосила, що оштрафувала компанію TikTok на 186 мільйонів вон (≈155 тис дол) за збір особистої інформації про неповнолітніх користувачів без згоди батьків і передачу даних на зарубіжні сервери.

За даними KКЗ, TikTok незаконно зібрала 6 тис. одиниць даних користувачів молодших 14 років і передала інформацію на сервери в Сінгапурі і США, згідно з повідомленням агентства новин Yonhap News Agency.

У лютому минулого року TikTok вже виплатила рекордний штраф в розмірі 5,7 млн доларів США за незаконний збір особистої інформації користувачів до 13 років без згоди батьків, тим самим порушивши закон про захист конфіденційності дітей в інтернеті (Children's Online Privacy Protection Act - COPPA).

Додаток TikTok, відомий у Китаї як Douyin, був запущений у 2016 році в Пекіні технологічною компанією ByteDance. Він стрімко завоював популярність за кордоном, і щомісяця нараховує понад 800 млн активних користувачів по всьому світу.

Згідно з даними Yonhap News Agency, в грудні минулого року у додатку було 3,4 млн користувачів із Південної Кореї.

Минулого тижня Reuters повідомило, що Федеральна торгова комісія (FTC) і міністерство юстиції США розглядали звинувачення, висунуті в травні декількома правозахисними групами США, в тому, що TikTok продовжує порушувати закон про захист конфіденційності дітей в інтернеті.

14 травня Кампанія за вільне від торгівлі дитинство (CCFC) разом з групами захисту прав дітей, споживачів і недоторканності приватного життя подали скаргу у Федеральну торгову комісію США на підставі того, що TikTok продовжує порушувати правила. Зокрема не видаляє особисту інформацію неповнолітніх користувачів, отриману до врегулювання питання.

За повідомленнями, зараз США розглядають можливість заборони TikTok для американських користувачів.

Минулого місяця уряд Індії заборонив 59 мобільних додатків, більшість з яких були китайськими, зокрема TikTok.

Ці додатки «завдають шкоди суверенітету і цілісності Індії, а також обороноздатності Індії, безпеці держави та громадського порядку», повідомляється в прес-релізі уряду.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Huawei тепер шпигує і в хмарі?

Чому TikTok вже заборонили в Індії і хочуть заборонити в США і Австралії? (ВІДЕО)