Вівторок, Січ 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Уряд Домініки розробляє проект тривалого протистояння ураганам (ВІДЕО)

Четвер, 20 серпня 2020 року

Влада острова Домініка розробляє проект тривалого протистояння ураганам, які часто налітають на цей маленький острів у Карибському морі.

Держава Домініка, розташована на однойменному острові, набагато менша свого сусіда, Домініканської Республіки — як територіально, так і за кількістю населення (тут проживає трохи більше 37000 чоловік). І цей крихітний острівець регулярно піддається руйнівному впливу стихії.

Щоб зробити країну більш стійкою перед обличчям бід, заподіяних ураганами, влада здійснила ряд кроків, серед яких — встановлення будівельних норм, відкриття сучасної лікарні, заборона пластику, розвиток екотуризму та багато іншого.

Embed from Getty Images

У 2017 році Домініка постраждала від урагану «Марія», який віднесений до категорії номер 5 — як найбільш руйнівний і такий, що призводить до катастрофічних наслідків. Тоді було знищено 226% ВВП країни і зруйновано 90% будівель.

Виступаючи на Генеральній асамблеї ООН, прем'єр-міністр Домініки Рузвельт Скерріт заявив, що якщо раніше остров'яни готувалися до одного сильного урагану на рік, то тепер тисячі ураганів, утворених вітрами в центральній частині Атлантичного океану, шикуються в чергу, щоб люто накинутися на їхній острів.

Для регулювання питань, пов'язаних із проектом протистояння несприятливим погодним умовам, уряд острова заснував Агентство із забезпечення стійкості до зміни клімату в Домініці (CREAD).

Пепе Бардуіл, генеральний директор CREAD, вважає розвиток екотуризму дуже важливим напрямком для будівництва сильної країни. Домініку називають «Островом Природи Карибського моря», і туризм є одним із головних двигунів її економічного розвитку.

Вулкани, пляжі з білим, брунатним і чорним піском, тропічні ліси з дивовижними птахами і коралові рифи — цей курорт ніби спеціально створений не тільки для відпочинку, але й для пригод і досліджень.

Щоб зберегти острів недоторканим і чистим не тільки на фотографіях у проспектах, але і в реальності, у 2018 році Бардуіл вирішив ввести заборону на одноразовий пластиковий посуд.

У 2019 року в Домініці було відкрито сучасну лікарню. У рамках створення більш сильної держави, яка могла б відновлюватися після кожного урагану, планується також удосконалення системи громадського транспорту.

Читайте далі:

Влада Індії заборонила використання пестицидів у Гімалаях

Архітектори пропонують варіанти вирішення проблеми затоплення низьких островів у Тихому океані

Дівчина самоізолювалася 10 років тому — приголомшлива історія Йонни Їнтон

Comments   

загрузка...