Четвер, Тра 6, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Металочерепиця — найкраще співвідношення ціна-якість

Неділя, 26 липня 2020 року

Важко уявити будинок без даху. Він не тільки захищає від снігу, вітру, дощу, сонця, але і прикрашає будівлю. І служить дах не один десяток років. Тому до вибору покрівельного матеріалу рекомендується підходити відповідально і уважно. На ринку представлена величезна різноманітність пропозицій сучасних виробників. Особливою популярністю користується металочерепиця. Придумали це покриття для даху скандинави, і воно відмінно підходить для застосування в різних кліматичних умовах. Установка може здійснюватися навіть в холодну пору року. Матеріал володіє морозостійкістю, добре витримує температурні коливання, не втрачаючи зовнішнього вигляду і якісних властивостей. Придбати якісну металочерепицю, бітумну черепицю, профнастил, та й взагалі все що має відношення до даху можна на сайті компанії “АЛЬТЕРНАТИВА” https://vipdah.com.ua/. Компанія існує з 2006 року і пропонує високу якість за конкурентною ціною.

Металочерепиця для кровлі

Металочерепиця

Основні переваги

Металочерепицю використовують для облаштування дахів приватних будинків, заміських котеджів, офісів, кафе, магазинів. Складається виріб з металу з певним профілем і захисного полімерного покриття. Від якості останнього залежить термін служби та інтенсивність кольору. За зовнішньою формою виріб схожий на натуральну черепицю з глини. Цей покрівельний матеріал застосовують для будівель з дахом простої форми, складної або з ухилом до 12 градусів. Металочерепиця має багато переваг, основні з них полягають в наступному:

 • Тривалий експлуатаційний термін. Завдяки багатошаровому захисту, покрівля при правильній установці прослужить до 50 років.
 • Легкість монтажу. Невелика вага дозволяє використовувати цей матеріал навіть для будинків зі слабким фундаментом. При цьому листи можуть укладатися на старе покриття. Для облаштування даху не потрібно особливих будівельних навичок, досить чітко дотримуватися інструкції.
 • Стійкість до корозії та пошкоджень. Захисний полімерний шар оберігає сталь від негативних впливів зовнішнього середовища.
 • Негорючість. Оцинкована сталь та інші матеріали, з яких виробляють металочерепицю, мають високу пожежобезпечність. Вони не горять і не підтримують поширення вогню.
 • Екологічність. Покриття безпечно для здоров'я людини.
 • Різноманітність кольорів і профілів. Широкий асортимент дозволяє зробити вибір, при якому дах будинку буде виглядати стильно й ефектно.

Металочерепиця

Привабливим моментом для тих, хто вирішив придбати металочерепицю, є співвідношення її ціни до якості. У порівнянні з іншими покрівельними покриттями, це один із самих надійних і відносно недорогих матеріалів.

Технологічні особливості

Для виготовлення основи виробники найчастіше застосовують оцинковану сталь або алюміній. На основний матеріал наносять антикорозійне фосфатне покриття, після цього накладають шар ґрунтовки і кольорове полімерне покриття. Потім виріб піддається роликовій прокатці з подальшим холодним штампуванням. Листи мають стандартні розміри, різати їх не рекомендується.

В якості захисного покриття використовують:

 • поліестер;
 • пурал;
 • PVDF (основа - полівінілфторид);
 • пластизол;
 • матовий поліестер.

Колірна гамма різноманітна, отже, вибрати відповідний відтінок не складає особливих труднощів. При підборі рекомендується враховувати навколишній ландшафт, а також дизайн покрівель сусідніх будинків. Великим попитом користується металочерепиця натуральних відтінків.

Металочерепиця

При купівлі необхідно упевнитися в наявності сертифікату якості. Виріб повинен мати гарантію від виробника. Тільки так ви можете бути впевнені, що придбали надійний покрівельний матеріал, який прослужить довгі роки.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ

Comments   

загрузка...